URFASPOR KAYYUMA MI GİDİYOR!

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor zor günler yaşamaya başladı. Geçtiğimiz sezon şampiyonluk parolasıyla çıktığı yolda eli boş dönerek başarı konusunda dibe vuran Şanlıurfaspor yine borca girerek takımı zor günler beklemeye başladı.

Pazar günü Şair Nabi Kültür Merkezinde yapılan kongreye kimse ilgi göstermedi. 1200 delegesinin bulunduğu Şanlıurfaspor tarihinde hiç bu kadar ilgisiz kalmamıştı. Kongreye Kulüp Başkanı Emin Yetim’in yanı sıra Yöneticiler katıldı.

Çoğunluk sağlanamadığı işin seçim bir hafta sonraya ertelenmiş olup Bayramın 3. Günü tekrar yapılacaktır.

Peki şimdi soruyorum sizlere; Şanlıurfaspor bunu hakketti mi? Bence etmedi. Her zaman bu takımı basamak olarak kullananlar neden şimdi saklanıyorlar. Yazık Günah değil mi bu takıma!, Yetim’le, Oksüz’le bu iş yürümez beyler.

Siz Siz olun Pazar günü Şanlıurfaspor kongresine katılarak her kez elini taşın altına koymalıdır.

ORTA LİSTE ŞART

Şanlıurfaspor’da yapılan Genel Kurulunda çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongre bu Pazar tekrar yapılacaktır. Burada kongreye 6 gün kalmasın nedeniyle herkes elini taşın altına koyarak ortak liste çıkmasında fayda olacak.

Neden ortak liste, çünkü Mevcut yönetim benim gözlediğim kadarıyla bu işten yorulmuş, kim liste çıkaracaksa kulübü olan vermeye hazır olmanın sinyalini vermişti.

Ama ortalıkta birçok listenin olduğuna dair duyum almış bulunmaktayım.  Gelin Şanlıurfaspor’u başarısını istiyorsanız hep birlikte bir ortak liste çıkartarak Şanlıurfaspor’a sahip çıkalım.

Yoksa bu Kulübe yazık olur!..Bie Adıyaman, bir Mardin ve bir Gaziantep olmak istemiyoruz.

YORUM EKLE