URFA’NIN SORUNLARI BAKANLARA İLETİLECEK

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı ve Yerel Yönetimler başkanı Mehmet Özhaseki yerel yönetimler toplantısı için Şanlıurfa’ya geldi. 2-3-4 Ağustos günleri 14 Büyükşehir Belediye Başkanı, 110 ilçe belediye başkanları ve bakan yardımcıların katılımıyla Şanlıurfa’da yerel yönetimler toplantısı yapılacak. Yapılacak yerel yönetimler toplantısında başkanlar çalışmalarını anlatacak, belediye başkanların bulunduğu il ve ilçe sorunlarını bakan yardımcılarına direk söylenilecekler.

Böyle büyük bir projenin Şanlıurfa’da yapılması çok iyi oldu. Neden mi zaten yarımda kalan onca projeler duruyor belki yapıla bu toplantıda gerekli mercilere iletilirdi sorunlar en kısa zamanda çare bulunur.

Alınan bilgilere göre, yaptığımız haberlere göre AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki geldiği gün Büyükşehir Belediye binasında Merkez ilçe Belediye Başkanları, Kamu kurum müdürleri ile bir araya gelip Projeler masaya yatırıldı. Güzel bir haber yarım kalan projelerin masaya yatırılması.

Konuşulacak yazılacak bakan yardımcılarına Şanlıurfa’nın anlatılacak onca sorunu var ki inşallah bu sorunlara en kısa zamanda müdahale edilir de biter inşallah.

YORUM EKLE