URFA SPORUMA

Seçim günlerinden dolayı hiç kimse Urfa’mızın Markası takımının adını alan hiç kimse yok. Boyunlara takılan atkılar yanındayız söylemler ve yapacağız denen vaatler.

İnanalım mı yoksa seçim bittikten sonra Urfa tabiriyle Çanta koluna Herkes Yoluna mı diyelim. Bu sefer farklı taraftar yanında olanında biliyor olmayanda.

Her şeyimiz Urfaspor Pazar Kongre var hatırlatayım dedim belki de takımının kaderini yansıtacak bir kongre olması bekleniyor. Başkan adaylarından kesin adayımızın diyen iki kardeşimiz var Ali Çiçek ve İbrahim Tekatlı ve Nihat Çakır kaptanımız olmasını bekliyoruz.

Pazar günü mevcut yönetim yapılan yardımları ve mali raporu bütün üyelere sunmak görevidir. Borcumuz ne kadar ödemeyen sporcu alacakları ne kadar bütün üyeler ve kamuoyu bilmelidirler.

Şimdi ne olursa olsun yapılacak Kongreden Urfaspor faydalı çıkacaktır. Seçilecek arkadaşlar inanıyorum bizi ligi zirvede ve de Şampiyon yapacaklardır.

Benim şahsi görüşüm olarak katılırsınız katılmasının Alt yapıdan takıma en az 6-7 tana arkadaşımızı monta edip Urfa ruhunu ayağa kaldırım hem maddi yönden hendek gelecek yönden Bir ALTINORDU Modelini hayata geçirmeniz. Bizim sporcularımıza ne verseniz kabul ederler ve Canlarını ortaya koyarlar bir düşünün. .Pazar günü bütün üyeleri oy kullanmaya hissi davranmamaya iyi düşünüp takımına faydalı olacak listeleri seçmeye çağırıyorum. Görelim Bakalım. Pazar günü konuşacak siyasilerin vaatlerini de BİR yere NOT tutun. Gün ola harman ola. Kongrede buluşmak üzere.

YORUM EKLE