UMUDA YOLCULUK

    Hep birlikte bekliyorduk gözlerimiz TV’de açıklanacak kabineyi merak ediyorduk umuda yolculuğumuz başlamıştı. Her kafadan bir şey listeler belki Urfa’ma bir bakanlık verilir umuduyla..

    Nafile Cumhurbaşkanımız listeleri açıkladı ve hayallerimiz umutlarımız kalplerimiz buruk olarak dinledik...Peki hatayı nerde yaptık Sayın Bakanımız Fakıbaba elinden geldiği kadar en iyisini yapmaya gayret etmiş doğrularla bütün vatandaşları aydınlatmıştır.

    Secim stratejik verildikten sonra ne olduysa olmuştur. Yapılan listeler Urfa’yı tatmin etmemiş Ak Partinin kalesi olan Urfa’da oy kaybına neden olmuştur. Kim Kaybetmiştir. Tabi ki Urfam kaybetmiştir. İki milyonluk bir şehrin bir bakanı olmalıydı. Sucu hepimizde aramalıyız.

    2023 Yılı hedefiniz olmalıdır. CUMHUR İTTİFAKI Millet aklı sonuna devam edecektir. Şimdi birlik zamanı Şimdi Urfa zamanı. 14 Milletvekili Vekili de Urfam için çalışmalıdır. Bir sevdadır Urfam. Gönülleri fethetmek zamanıdır. Şimdiden başlamalı ve her kesimi gönüllü alınmalıdır.

    Şeyimde Değil Kelimesi unutulup hoş görü gönül bağı zamanıdır. Küskünleri kazanma zamanıdır. VAKİT TÜRKİYE VAKTİ VAKİT URFA VAKTİDİR. Yeni kabine Türkiye hayırlı uğurlu olsun

YORUM EKLE