Yeni Çıkacak KHK'da Ek Gösterge Sürprizi Gelebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan 3600 ek göstergenin ne zaman çıkacağı merak edilirken bu konuyla alakalı olarak kamupersoneli.net olarak aldığımız detayları sizlerle paylaşıyoruz. Buna bağlı olarak ek gösterge kapsamında yapılacak düzenlemeler ve yeni gelecek Kanun Hükmünde Kararname hakkında bilgileri aktarıyoruz.

Yeni Çıkacak KHK'da Ek Gösterge Sürprizi Gelebilir

Bilindiği gibi Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamalarla beraber 3600 ek gösterge müjdesi gelmişti.

Buna bağlı olarak ek göstergelerin ne zaman çıkacağı merak edilirken kamupersoneli.net olarak aldığımız detayları açıklıyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada ise;

"Şimdi önemli bir konuya geliyorum. Bu vesileyle, polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerimize bir müjde vermek istiyorum. Polislerimizin öğretmenlerimizin hemşirelerimizin din görevlilerimizin ve diğer idarecilerimizin emeklilik ek göstergelerini 3600’e çıkaracağız.

Buradaki adaletsizliği inşallah gidermiş oluyoruz. Böylece ülkeleri ve milletleri için fedakarca çalışan bu kamu görevlilerimizin emekliliklerinde de verdikleri hizmetlerin karşılığın alabilmelerini temin ediyoruz.

Yeni dönem yepyeni bir anlayışla başlıyoruz. Çünkü vakit birlik vakti. Çünkü vakit Türkiye vakti. Erdem, irade, cesaret ile Türkiye şahlanacak." ifadelerini kullanmıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER