Yeni Bir Parti'den Geri Adım!

Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan önderliğinde kurulacağı konuşulan Yeni Bir Parti, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz. Şimdilik sizlere veda ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Yeni Bir Parti'den Geri Adım!

Ankara kulislerini sallayan Yeni Bir Parti, kurduğu internet sitesiyle siyasi faaliyetini başlatmıştı. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Bakan Ali Babacan liderliğinde kurulacağı iddia edilen Yeni Bir Parti, "Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz." ifadelerini kullandı.

Yeni Bir Parti'nin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yeni Bir Parti'nin Twitter hesabında şu ifadelere yer verildi:

"SİZLERE VEDA EDİYORUZ"

"Şartlar gereği web sitemizi bir süreliğine yayından kaldırıyoruz. Bize gönderilen mesajlar emanetinizdir, güveninizi boşa çıkarmayacağız. Zamanı geldiğinde kadromuz ile karşınızda olacağımıza inanıyor ve saygılarımızla şimdilik sizlere veda ediyoruz."

NE OLMUŞTU?

Türkiye yerel seçime giderken dikkat çeken bir gelişme yaşanmış, "Yenibirparti" adıyla internet sitesi kurulmuştu. Kendisini merkez sağda konumlandıran partinin, Gül, Davutoğlu ve Babacan'ın liderliğinde kurulduğu iddia edilmişti.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
alonman
alonman - 8 ay Önce

fetücü,hain maşalar, korkaklar yiyorsa çıkın meydana gül, babacan, kamufle fetö itleri hodri meydan..abdullah gül nankörü saklanma çık ortaya..

TEZ
TEZ - 8 ay Önce

DE HAYDİ BEKLETMEYİN UMUTLARIMIZI

Ibrahım hoca
Ibrahım hoca - 8 ay Önce

Ne yeni nede eski bir ümmetin geleceği yol haritası bu mübarek liderden başka görünümü ellinizi vicdanınızı koyun

SIRADAKİ HABER