Olaya Şahit Olan Kadın Bağırdı: Beynini Patlattılar Adamın

İzmir'deki devlet hastanesinde, yoğun bakım hastasının sedyeden düşürülmesine ait görüntüler sosyal medyada dolaşıyor. Olay anında görüntü alan kadının, "Beynini patlattılar adamın." dediği duyuluyor.

Olaya Şahit Olan Kadın Bağırdı: Beynini Patlattılar Adamın

İzmir'de, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde yoğun bakımdaki yaşlı bir hastanın MR çekimi sonrasında sedyeden düşürüldüğü iddiasıyla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nün idare işlem başlattığı belirtildi. Bu arada olayın hemen ardından çekilen görüntüler sosyal medyada dolaşmaya başladı. Görüntülerde yerdeki kanlar ve olaya şahit olanların ifadelerinin yanı sıra güvenlik görevlilerinin çekim yapan kadınla şok diyalogları yer alıyor

YAŞLI ADAM, MR ÇEKİMİ SONRASI SEDYEDEN DÜŞÜRÜLDÜ

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde yoğun bakımdaki yaşlı bir hastanın MR çekimi sonrasında görevlilerce sedyeden düşürüldüğü iddia edildi. Olayla ilgili, İl Sağlık Müdürlüğü'nün idari işlem başlattığı belirtildi.

CEP TELEFONUYLA GÖRÜNTÜ ALAN KADINI GÜVENLİK SIKIŞTIRDI

Hastanede MR için sıra bekleyen hastalardan Y.Y. olay anını cep telefonuyla kaydettiğini ileri sürdü. Kendi sosyal medya hesabından bu bilgiyi paylaşan Y.Y., kayıt yaptığı için hastane özel güvenliği ve polisler tarafından sıkıştırıldığını ve görüntünün sildirildiğini ileri sürdü.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI

Hastanın sedyeden düşürülme anına tanık olanlar şoka girerken, bir kadın hemen video kaydı yapmaya başladı.

Yerdeki kanların görüldüğü videoda bir süre sonra güvenlik görevlileri gelerek çekim yapan kadına engel olmaya çalışılıyor.

"BEYNİNİ PATLATTILAR ADAMIN, BİZİM BABAMIZDA OLABİLİRDİ"

Çekim yapan kadın ve diğer hastalar görevlilere 'Beynini patlattılar adamın, bizim babamızda olabilirdi. İnsan hayatı bu kadar ucuz olamaz. Adamı yoğun bakımdan çıkarmışlar, refakatçi yanında yok' diye tepki gösterdi. Ancak güvenlik görevlilerinin müdahalesi sürdü.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER