Liderlerin Oy Kullanacakları Yerler Belli Oldu

Cumhurbaşkanı adaylarının oylarını nerede kullanacakları belli oldu. Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu'nun nerede oy kullanacağı belli oldu. Karamollaoğlu Ankara'da, Erdoğan, Akşener ve Perinçek İstanbul'da, Muharrem İnce ise Yalova'da oy kullanacak. Tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş ise cezaevinde oy kullanacak.

Liderlerin Oy Kullanacakları Yerler Belli Oldu

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu Ankara'da oy kullanacak tek cumhurbaşkanı adayı olacak. Karamollaoğlu, seçim sonuçlarına dair süreci Saadet Partisi Genel Merkezi'nden takip edecek.

ERDOĞAN İSTANBUL'DA OY KULLANACAK
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan her sene olduğu gibi İstanbul'da oy kullanacak. Erdoğan'ın daha sonra Ankara'ya gitmesi bekleniyor. Erdoğan, seçim sonuçlarını AK Parti Genel Merkezi'nden takip edecek. 

İNCE MEMLEKETİ YALOVA'DA OY KULLANACAK
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise memleketi Yalova'da oy kullanacak. İnce, aday olurken parti rozetini çıkarmıştı. İnce'nin CHP Genel Merkezi'ne gitmesi beklenmiyor.

AKŞENLER İSTANBUL'DA OY KULLANIP ANKARA'YA GİDECEK
İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener de İstanbul'da oy kullanacak. Akşener, oy kullanma işleminin ardından Ankara'ya gidecek ve partisinin Genel Merkezi'nde partililerle birlikte seçim sonuçlarını izleyecek. 

DEMİRTAŞ CEZAEVİNDEN SONUÇLARI TAKİP EDECEK
HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş oyunu tutuklu bulunduğu Edirne Kapalı Cezaevi'nde kullanacak. Demirtaş seçim sonuçlarını televizyondan takip edecek. Sonuçlar netleşirken avukatı ile istişare edebilecek.

Vatan Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek de İstanbul'da oy kullanacak liderler arasında. Perinçek seçim sonuçlarını İstanbul'da takip edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER