Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda Trafiği Alt Üst Etti!

Sultangazi'de düğün konvoyunda ilerleyen trafik magandası ortalığı birbirine kattı. Yolu kesen madaganda bir kişinin etrafında dönerek drift yaptı, o kişinin ise bu anları kaydetmesi korkulu anlar yaşattı.

Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda Trafiği Alt Üst Etti!


İstanbul Sultangazi'de düğün konvoyunda ilerleyen trafik magandası ortalığı birbirine kattı. Gelin arabasının önünü kesen maganda drift yaparak trafiği kesti. Bu sırada yolun karşısına geçmeye çalışan yayalar korku içinde magandayı izlerken, polisin gelmesiyle magandanın tehlikeli şovu son buldu.
BİR ADAMIN ETRAFINDA DÖNEREK DRİFT YAPTI

Sultangazi'de ana caddede gelin arabasının önünü kesen maganda bu kadarına da pes artık dedirtti. Gelin arabasının konvoyundan çıkıp önünü kesen maganda, trafiğe aldırış etmeden bir adamın etrafında dönerek drift yaptı.
ETRAFINDA DÖNDÜĞÜ KİŞİ KORKUSUZCA O ANLARI ÇEKTİ

Magandanın etrafında döndüğü kişinin korkusuzca o anları cep telefonu ile kaydetmeye çalışması yürekleri ağza getirdi. Arabadan siyah dumanlar çıkmasına rağmen durmayan maganda korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bu sırada yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşlar da korku dolu anlar yaşadı.
TEHLİKELİ ŞOV POLİSİN SİRENİYLE BİTTİ

Magandanın şov yaptığı o anlar başka bir sürücü tarafından cep telefonuyla ile saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, bir aracın gelin arabasının önünü kestiği görülüyor. Bir kişinin etrafından hızla dönen aracın siyah dumanlar çıkardığı görülüyor. Tehlikeli şov polisin siren sesinin duyulması ve arkadaşının uyarmasıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER