Cumhurbaşkanı Şanlıurfa'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreni için Şanlıurfa'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Şanlıurfa'da

Şanlıurfa'ya 2017 yılının ilk ziyaretini gerçekleştirdiği iller arasında olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazı için Dergah Camisine geçti. GAP Havalimanında protokol tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk olarak Dergah Camisine geçerek Cuma Namazı Kıldı. Cuma Namazı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rabia Meydanın da Milyonlara seslenecek.

Öğle saatlerinde uçakla GAP Havalimanı'na eşi Emine Erdoğan ile birlikte gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, AK Parti milletvekilleri ile bürokratlar karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişiyle birlikte 2 helikopter de kent semalarında uçtu ve alınan önlemler havadan denetlendi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 14:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA BULUT
MUSTAFA BULUT - 2 yıl Önce

DEĞERLİ CUMHURUMUZ ŞEHRİMİZE HOŞ GELDİNİZ SİZİ YÜREKTEN SEVİYORUM NÖBETTE OLDUĞUMDAN MİTİNGE KATILAMAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...

Diyar
Diyar - 2 yıl Önce

Şanlıurfa canil gönülden hoş geldiniz sizi çok seviyoruz Allah yar ve yardımcınız olsun

Talip Torgut
Talip Torgut - 2 yıl Önce

DÜNYA LİDERİMİZ UZUN ADAM TÜRKİYENİN GURURU REİSİ CUMHUR SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAİP ERDOĞAN ŞANLIURFAMDA HOŞ GELDİN SEFA GETİRDİN

SIRADAKİ HABER