Cumhurbaşkanı Erdoğan O İlçe Halkına Teşekkür Etti

Referandumda yüzde 96,3 oy çıkaran Adıyaman'ın Sincik ilçe Belediye Başkanı Mehmet Korkut'u arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sincik halkına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan O İlçe Halkına Teşekkür Etti

YİNE ŞAMPİYON OLACAK

Adıyaman'ın resmi olmayan sonuçlara göre Sincik ilçesinde yüzde 96.3 oranla 'Evet' oyu çıktı. 2011 Genel seçimlerinde yüzde 91.57 oy oranı ile AK Parti'ye destek veren Sincik ilçesi, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 95.7 oy oranı ile şampiyonluk ünvanını korumuştu. 7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde de yüzde 90.71 oy oranı ile şampiyon olan ilçe son halk oylamasında ise açıklanacak resmi sonuçlara göre yeniden şampiyon olması bekleniyor.
ERDOĞAN TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilçede çıkan alınan yüzde 96.3 oranla 'Evet' oyu üzerine Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut'u telefonla arayarak yüzde 96.3 oy oranı için teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa cavsak
Mustafa cavsak - 2 yıl Önce

Şanlıurfa da harran ilçesi 97.2

Metin Şahin
Metin Şahin - 2 yıl Önce

Evet yanlışlık var Harran daha yüksek Harran Belediye başkanı özür bekliyor

Halil aslan
Halil aslan - 2 yıl Önce

Harran en yüksek orana sahib bu referandumda ama nedense ismi hiç geçmiyor

Suat
Suat - 2 yıl Önce

Doğuda daha önceki seçimlerde başka partiler yüzde 80 aldığı zaman AKP burda şike var diyordu peki bu seçimde AKP yüzde 96 alınca şike yok mu? Bu kadar dürüst olmayan bir politika yaşamadım haksızlıkla yükselen bu zihniyet haklilikla yıkılacak haksizlig gelecegi yoktur .seçimde hertürlü hırsızlığı. Kalesligi yapacaksın sonra bu meşrudur diyeceksin. İnanın sözün bittiği yerdeyiz.

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Helal olsun Harran'a

SIRADAKİ HABER