CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi!

Son dakika! CHP'nin Parti Meclisi toplantısı bitti. CHP'de Balıkesir Büyükşehir Belediye Adayı Ahmet Akın oldu. Yalova, Burdur ve Giresun'da mevcut belediye başkanları yeniden aday gösterildi.

CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi!

CHP'nin Parti Meclisi toplantısı bitti. 150 civarı aday basın toplantısıyla açıklanıyor. CHP'de Balıkesir Büyükşehir Belediye Adayı Ahmet Akın oldu. Yalova, Burdur ve Giresun'da mevcut belediye başkanları da yeniden aday gösterildi.

Balıkesir Adayı Ahmet Akın Oldu

Balıkesir'de uzun zamandır beklenen 'CHP'nin adayı kim olacak' sorusu cevap buldu. Parti Meclisi toplantısının ardından yapılan açıklama ile CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday oldu.

"Artık Kaybetmek Yok, Kazanan Bir Balıkesir İçin Çalışacağız"

İlk değerlendirmesini yapan Akın, "İnsanları ayrıştırmadan, 1 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye'yi doyuran il Balıkesir için çalışacağız. Köylüsü, çiftçisi, etçisi, sütçüsü, emeklisi, esnafı ile herkesi kucaklıyorum. Onlar kazansın, onların yüzü gülsün diye adayım. Projelerimiz hazır, yakında hepsini vatandaşlarımız ile paylaşacağız. Milletvekili olurken de söyledim 'Balıkesir benim ailem.' Artık kaybetmek yok, kazanan bir Balıkesir için çalışacağız" dedi.

Son Dakika! CHP'de Belediye Başkan Adayları Belirlendi! İşte Kesinleşen İller

Yalova, Burdur Ve Giresun'da Mevcut Başkanlar Aday Olacak

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu yeniden aday olacak.

Ankara'da Da Devam Kararı Alındı

Ankara'da, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen yeniden aday gösterildi.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER