Cesedini Kuyuya Atıp Üzerine Beton Döktü

İstanbul Avcılar'da bir anne, şiddet gördüğü kocasını 13 yaşındaki kızı ile birlik olup öldürdü. Katil kadın cesedi kuyuya atarak üzerine çimento döktü.

Cesedini Kuyuya Atıp Üzerine Beton Döktü

İstanbul Avcılar'da bir kadın, şiddet gördüğü kocasını 13 yaşındaki kızı ile birlik olup öldürdü. Cesedi iki gün saklayan ve üzerine beton döken kadın ve kızı, polis tarafından gözaltına alındı.

BAŞINDAN VURUP ÖLDÜRDÜ

Olay, Avcılar Ambarlı'da meydana geldi. 3 çocuk annesi Nazlı B, 13 yaşındaki kızı S.B. ile birlikte şiddet gördüğü uyuşturucu bağımlısı eşi Alper B.'yi evde bulunan ruhsatsız bir tabanca ile başından vurarak öldürdü. Eşinin cansız bedenini yorgana saran kadın, yatak odasında öldürdüğü eşinin cansız bedenini sakladı.

CESEDİ KUYUYA ATTI

Olaydan iki gün sonra tekrar odanın kapısını açan Nazlı B., kızının da yardımıyla evinin altında bulunan iş yerinin kuyusuna eşinin cansız bedenini atıp üzerine çimento döktü. Dün gece saatlerinde iş yeri kuyusunda ceset bulunduğu ihbarını alan Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, olayı ihbar alıp olay yerine gitti. Konuyla ilgili inceleme başlatan Asayiş Büro dedektifleri olayın bir cinayet olduğunu ortaya çıkardı.

EV CEPHANELİK GİBİ

Ekipler yaptıkları inceleme sonrasında ise evde bir miktar uyuşturucu ile birlikte kadının olayı gerçekleştirdiği silahı yatak odasındaki dolapta cinayeti işlediği silahı buldu. Ayrıca kadının söylemesi üzerine yatak odasında bazanın altına bakan ekipleri Alper B.'ye ait 2 adet pompalı tüfeği de bularak el koydu.

Cinayeti işleyen anne ve kızı, Asayiş Büro Amirliği'ndeki sorgusunun ardından Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

HABERLERCOM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER