Binlerce Suriyeli 24 Haziran Seçimlerinde Oy Kullanacak!

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde, vatandaşlık hakkı kazanan 30 bin Suriyelinin oy kullanıp kullanamayacağı sorusu yanıt buldu. Başbakan Binali Yıldırım, Suriyelilerin seçimde oy kullanacaklarını açıkladı.

Binlerce Suriyeli 24 Haziran Seçimlerinde Oy Kullanacak!

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde, vatandaşlık hakkı kazanan 30 bin Suriyelinin oy kullanıp kullanamayacağı sorusu yanıt buldu. Son dakika habere göre, Başbakan Binali Yıldırım, Suriyelilerin seçimde oy kullanacaklarını açıkladı.
 

Ayrıntılar geliyor..

MYNET

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 11:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

vatanını korumaktansa kaçıp gelen korkaklar sürüsü,türkiye siyasetini etkileyecek seçimlerde oy kullanmamalıdır.bu hainliktir.bunları bir an önce sürgün etmek lazım.

cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

ölüleri mezardan kaldırıp oy kullandırmak isteyenler şimdide vatan haini suriyelilerden medet umuyorsa bu iş TAMAMDIR.

hurdacılar pazarı
hurdacılar pazarı - 1 yıl Önce

Bakın arkadaşlar bu muhacir kardeşlerimize laf söylemeyin. onlar savaş mağduru insanlar. hepsi göz bebeğimiz. biz onları gitseler de bırakmayız. onlar giderse kim öğlene kadar uyuyacak, kim kuma gidecek, kim saçlarını jöleleyip sakalları ile pijama ve fistanlarla kaldırımları işgal edecek. Onlar giderse kim ikindi vakti gruplar halinde bağıra bağıra sokalarda gezecek. Onlar giderse kim akşamları bizi bıçaklayacak. Onlar giderse kim vergi, sgk borcu ödemeden iş yapacak. Ben sizi çok seviyorum kardeşlerim. İyi ki varsınız. Lütfen bu şehirde daha fazla çoğalın. Lütfen sürekli olarak doğurun. Bu şehir sizinle daha güzel oldu ve daha güzel günler görecek. Allah suriyeli kardeşlerimizi başımızdan eksik etmesin.

misafir
misafir - 1 yıl Önce

urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru kadınlara yetimlere çocuklara yardımcı olanlara el uzatanlara teşekkürler

zehiroğlu
zehiroğlu - 1 yıl Önce

misafir adlı yorumcuya selam söyleyin o anlar.....

selami
selami - 1 yıl Önce

vatandaşlık hhakı alan niye oy kullanmasın sayın zeki yorumcular...abd fransa alman olup türkiye vatandaşı olan oy kullanmıyomu? yahu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyoya insanoğlu iişte ona yanıyom..

Lütfen
Lütfen - 1 yıl Önce

İnşAllah hepsi oy kullanır ve ak partiye verirler. Artık herşey mübah

Memo
Memo - 1 yıl Önce

Sürüyede yaşamak çok rahat idi orası bulunmaz bir yer idi urfalılar gidip ticaret yapıyorlardı ve gezmeye eglelmeye gidiyorlardı birileri sürüye halkını. Kışkırtı devlete karşı ayaklanma başlattı ve kendilerini koruyan osmanlı devletini arkadan vuran bu insanlar kendi devletinide arkadan vurmuştur ve bu hallere düşmüştür tarih de bizi arkadan vuran bu insanlara türk milleti yardım elini uzatmıştır fakat bu insanlar türkiyeye büyük bir ekonomik yük getirmiştir ülkemizdeki işsizlik artmıştır ev kiraları yükselmiştir bu insanlara devletimiz kendi vatandaşından çok kıymet vermiştir kendi vatandaşını ise ihmal etmiştir bu insanların giderleri Türkiye deki vatandaşın cebinden çıkmaktadır avrupa ülkeleri bunlara siz bakın sakın bizim ülkemize gelmesin biz türkiyeye gerekli yardımı yaparız demiş gerekeni tamamen yapmamıştır burada mazlum olan türkmilletidir başkası degil


SIRADAKİ HABER