Bihter ve Behlül, Sürücüleri Şaşkına Çevirdi

Bodrum'daki bir turistlik tesise 6 yıl önce getirilen, ve 'Bihter' ile 'Behlül' isimleri verilen deve kuşları, sık sık tesisten kaçıp kenti turluyor. Yolda yürüyen deve kuşlarına alışık olmayan turistler şaşkınlığını gizleyemiyor.

Bihter ve Behlül, Sürücüleri Şaşkına Çevirdi

Bodrum'daki bir turistlik tesise 6 yıl önce getirilen, 'Bihter' ve 'Behlül' isimleri verilen deve kuşları, halkın sevgilisi oldu.

6 YIL ÖNCE GETİRİLEN DEVE KUŞLARI BİHTER VE BEHLÜL

Ortakent- Yahşi Mahallesi'ndeki bir beach club tesislerine 6 yıl önce getirilen, 'Bihter' ile 'Behlül' isimleri verilen deve kuşları, Bodrum'a iyice alıştı.

KAÇIP KENTİ TURLAYAN "BİHTER" TURİSTLERİ ŞOK ETTİ

Bulunduğu turistik tesisten zaman zaman kaçıp kenti turlayan, sonra geri dönen deve kuşlarından 'Bihter'i gören sürücüler, şaşkınlığını gizleyemedi.

Bodrum Yollarındaki Deve Kuşları Bihter ve Behlül, Sürücüleri Şaşkına Çevirdi

"NEREYE BÖYLE BİHTER"

Buna alışık olan sürücüler ise 'Bihter'e yaklaşarak, "Nereye böyle Bihter" demekten kendilerini alamadı, deve kuşunu fotoğrafladı.

"SIK SIK TESİSTEN KAÇIP BODRUM'U GEZİYORLAR"

Deve kuşlarının sahibi tesis işletmecisi Metin Tırmıkçı, "Bihter ile Behlül artık Bodrum'a çok alıştı. Sık sık tesisten çıkıp dolaşıp, geliyorlar. Tabii Bodrumluların alışık olmadığı bir manzara, sokakta yürüyüş yapan bir deve kuşu görmek. Görünce şaşıranlar oluyor. Ama deve kuşlarını tanıyanlar, şakalaşmadan geçmiyor" dedi.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI
URFALI - 12 ay Önce

TURİSTTEN ÇOK KENDİ MİLLETİMİZ ŞAŞKINLIKLA BAKAR GİBİME GELDİ

SIRADAKİ HABER