Başkan Seçildi, İlk İşi Makam Koltuğunu Yakmak Oldu!

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilmesinin ardından ilk olarak şehir meydanında yerleri süpürüp, başkanlık koltuğunu yaktı.

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilmesinin ardından ilk olarak şehir meydanında yerleri süpürüp, başkanlık koltuğunu yaktı.

Gürbüz, "Bizim koltuk sevdamız yok. Samimi olarak vatandaşa hizmet seferi için yola çıktık. Bugün bu meydanda bahar temizliğini hep beraber yapıyoruz" dedi.

Kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilmesinin ardından AK Parti seçim irtibat bürosuna gelen AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, burada toplanan vatandaşlarla birlikte ilk olarak şehir meydanında yerleri süpürdü.

"BİZİM KOLTUK VE BAŞKANLIK SEVDAMIZ YOK"

Daha sonra makam koltuğunu yakan Gürbüz, kazananın Elbistan olduğunu söyleyerek, "Bizim koltuk veya başkanlık sevdamız yok. Şehrimizi hep beraber şöyle ayağa kaldıracağız. Gün bugündür. Bu şehirde yaşayan insanlar seçim kampanya sürecinde ve seçim günü üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirdi. Bu günden itibaren bu şehirde yaşayan insanların huzuru ve mutluluğu için çalışacağız. Bizim koltuk veya başkanlık sevdamız yok. Elbistan'ı hak ettiği hizmetlere kavuşturabilmek için gece gündüz demeden canla başla çalışacağız. Bu seçimde hiçbir kardeşimiz üzülmesin, çünkü kaybeden olmadı, Elbistan kazandı. Elbistan bundan sonra hak ettiği yerlere gelecek ve adından her yerde söz ettirmeyi başaracak" dedi.

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
şıhmüslüm nakışlı
şıhmüslüm nakışlı - 7 ay Önce

ya böyle şovenist hareketler hiç hoş olmuyor kusura bakılmasın ne yan koltukmu suçlu o makama gelen herkes şunu unutmamalıki bu makamlar ebedi degil bütün başkanlara tavsiyem koltuğu bırakacakları günü hiç unutmasınlar o gün milletle başabaşa kaldıkları zaman başlarını öne egecek hareketlerden uzak dursunlar hepsine başarılar diliyorum

yalaka avcısı
yalaka avcısı - 7 ay Önce

o koltuk belediyenin malı nereden baksanız degeri 1500 2000 tl asaletsiz şowmen abartılı hırs hikayelerinden başka insanların neyi kalacak öyle vebal olacak ki kabirde bu hırsın hesabını nasıl verecekler yüzde yüz o koltuğa başkasının kıçı değdiği için değiştirmek için bahane

Mahmut yayik
Mahmut yayik - 7 ay Önce

Koltuğu yakin sonra gidip tekrar alin 3 5 bin tl ye sanki hep ayakta kalacaklar...

Yahyaasim
Yahyaasim - 7 ay Önce

Bravo,kibir'siz insanlara çok İHTİYAÇ VAR

Fatih koc
Fatih koc - 7 ay Önce

al sana bi şovmen daha oglum adam akilli otur ne bu hareketler

Güney
Güney - 7 ay Önce

Devlet malına zarar,Devlete zarar

SIRADAKİ HABER