Aranan Adam, Karısı ile Oğlunun Öldürdüğü Ortaya Çıktı

Ordu'da 16 gündür aranan adamın, karısının başına odun vurarak öldürdüğü, oğlunun ise taşıyıp çukura attığı ortaya çıktı. Cinayet, evde bulunan kan damlasıyla aydınlandı.

Aranan Adam, Karısı ile Oğlunun Öldürdüğü Ortaya Çıktı

Ordu'da yaklaşık 16 gün önce jandarmaya kayıp başvurusu yapılan Tuncay K.'nin (58), kendisine şiddet uyguladığını ileri süren eşi B.K. (58) tarafından kafasına odunla vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

KOCASINI ÖLDÜRÜRKEN OĞLU YARDIM ETTİ

Cinayeti, evdeki bir damla kan izinden aydınlatan jandarma, şüpheli kadın ile kendisine yardım ettiği iddia edilen oğlu T.K.'yi (27) gözaltına aldı. Tuncay K.'nin cansız bedenini de fındık bahçesinde çukurda buldu.

ANNE VE OĞUL KAYIP BAŞVURUSU YAPTI

Evli ve 4 çocuk annesi B.K., oğlu T.K.'yi yanına alıp, geçen 18 Ocak'ta Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek eşi Tuncay K.'nin kayıp olduğunu söyledi.

Ordu'da Kayıp Diye Aranan Adamı, Oğlunun Yardımıyla Karısı Öldürmüş
B.K., eşinin "İstanbul'a gidiyorum" diyerek evden ayrıldığını, bir daha da dönmediğini belirterek, kayıp başvurusu yaptı. Jandarma ekipleri, yaptıkları incelemede herhangi bir bulguya rastlamadı.


CİNAYET, BİR DAMLA KAN İZİNDEN AYDINLATILDI

Anne ve oğlunun çelişkili ifadelerinden şüphelenen jandarma, mahalleye giderek evde ve çevresinde de araştırma yaptı. Dedektör iz takip köpeğinin de kullanıldığı çalışmalarda, ekipler evde bir damla kan izi gördü.

Ordu'da Kayıp Diye Aranan Adamı, Oğlunun Yardımıyla Karısı Öldürmüş
Evde ve çevresinde aramayı yoğunlaştıran ekipler, fındık bahçesindeki üzeri çalılarla örtülü çukurda, Tuncay K.'nin cansız bedenini buldu. Tuncay K.'nin cenazesi otopsi işlemi için Ordu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. B.K. ile oğlu T. K. ise olayın ardından yakalanarak gözaltına alındı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Şüpheli B.K., eşinin kendisine şiddet uyguladığını, aralarında uzun süredir geçimsizlik bulunduğu söyledi. B.K., bir kavga sırasında eşini kafasına odunla vurarak öldürdüğünü itiraf etti.

KAFASINA ODUNLA VURUP, ÖLDÜRMÜŞ

Oğlunun da yardımıyla Tuncay K.'nin cesedini evin penceresinden dışarı attığını ardından sırtında taşıyıp, 100 metre uzaklıktaki fındık bahçesine gömdüğünü dile getirdi. Şüpheli, daha sonra da jandarmaya kayıp başvurusu yaptıklarını söyledi.

UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALMIŞ

Tuncay K.'nin daha önceki yıllarda eşi B.K.'ye sürekli şiddet uygulaması nedeniyle mahkeme tarafından evden uzaklaştırma cezası aldığı, çiftin bir süre öncede barışarak birlikte yaşamaya başladıkları öğrenildi. Halen gözaltında bulunan anne ile oğlunun jandarmadaki işlemlerinin devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER