15 Yaşındaki Çocuğun Uyurken Attığı Çığlık, Cinsel İstismarı Ortaya Çıkardı

Denizli'de bir pidecide çalışan 15 yaşındaki H.H.U.'nun rüyasında 'acıyor' diye bağırması üzerine şüphelenen ağabeyi, kardeşinin yaşadığı istismarı ortaya çıkardı.

15 Yaşındaki Çocuğun Uyurken Attığı Çığlık, Cinsel İstismarı Ortaya Çıkardı

Denizli'nin Tavas ilçesindeki bir pidecide çalışan 15 yaşındaki H.H.U. adlı erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla iki kişi tutuklandı.
YASINDA 'ACIYOR' DİYE BAĞIRDI

Tavas İlçesi'nde bir pidecide çalışan 15 yaşındaki H.H.U.'nun geçen cuma günü, uyurken rüyasında "acıyor" diye bağırmasını duyan ağabeyi şüphelenince kardeşini sıkıştırarak ne olduğunu sordu. H.H.U.'nun yaşadıklarını anlatmasının ardından aile polise şikayette bulundu.
ASKERLİK YAPTIĞI YERDE TUTUKLANDI

Soruşturma başlatan polis, istismarda bulunduğu öne sürülenlerin Tavas Belediyesi'nde taşeron şirket çalışanı otopark görevlisi 25 yaşındaki İ.H. ile askerde olan 22 yaşındaki E.B. olduğunu tespit etti. Polis İ.H.'yi gözaltına alırken, askerde olan E.B.'nin de gözaltına alınması için birliğinin bulunduğu yerin savcılığına bildirildi. Gözaltına alınan İ.H.. ifadesinin alınmasının ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. E.B.'nin de askerlik yaptığı yerde tutuklandığı belirtildi.
İstismara uğrayan H.H.U.'ya da psikolojik tedavi uygulandığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER