Fakıbaba Gönlünden Geçen Tarım Orman Bakanını Açıkladı

CNN Türk'te Hakan Çelik'in tarım ve gündemle ilgili sorularını cevaplandıran Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, gönlünden geçen Tarım ve Orman Bakanını açıkladı.

Fakıbaba Gönlünden Geçen Tarım Orman Bakanını Açıkladı

Tarım ve Orman bakanlıklarının birleştirilmesinin çok iyi bir fikir olduğunu söyleyen Fakıbaba, “Tarım ve Orman Bakanlığı'nın birleşmesi bana göre olmazsa olmazımızdı. Bu çok iyi bir fikir. Su ile tarım, toprak bir arada gitmesi lazım. Biz Tarım Bakanlığı olarak ne diyoruz? Toprağı su ile buluşturacağız. Su başka yerde, toprak Tarım Bakanlığı'nda. Kaybedecek hiçbir saniyemiz yok" dedi.

Gönlünden geçen Tarım ve Orman Bakanını da açıklayan Fakıbaba, şunları kaydetti: “Veysel Hocam gerçekten en başarılı bakanımız arasında. Çok başarılı bu konunun gerçek uzmanı. Ben kendisine yaptığı işlerden dolayı müthiş bir saygım var. İnşallah Tarım ve Orman Bakanı olur ve aynı şeye devam eder"

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet çiftçi
Ahmet çiftçi - 1 yıl Önce

Ben olsaydım Dr Adnan elçi derdim, neden; yıllarca doktor olmasına rahmen hem tarımla uğraşan hemde ağaçları sevip her yere günülü ağaç diken bir insan

SIRADAKİ HABER