Fakıbaba: 2023 hedeflerine Odaklanacağız!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi'nin sonuçlarını değerlendirerek, "Artık 2023 hedeflerine odaklanacağız, ayrım yapmadan insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

Fakıbaba: 2023 hedeflerine Odaklanacağız!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, seçim sonuçlarının vatana ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.Özellikle seçim sürecinde yoğun çalışma yürüten teşkilat üyelerine teşekkür eden Fakıbaba, partisine desteklerinden dolayı da Şanlıurfa halkına şükranlarını sundu.Kentteki algılara rağmen partisinin önemli bir başarı elde ettiğini anlatan Fakıbaba, halkın partisine desteği bırakmadığına, AK Parti'nin 2023 hedeflerine odaklandığına işaret etti.

Fakıbaba, "Yeni sistemin başkanı olarak Cumhurbaşkanımız Erdoğan göreve devam edecek. İttifakta 340 üzeri milletvekili var artık bundan sonra erken seçim falan yok, istikrar var. Bunun adı AK Parti istikrarıdır. İstikrarla yeni sistemle önümüzde 5 yıl var. Allah bize hayat verirse 5 yıl boyunca projelerimizi hayata geçireceğiz. Ne örgüttür ne tehdittir ne batıdır artık kendi işimize bakacağız. Artık 2023 hedeflerine odaklanacağız, ayrım yapmadan insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçim öncesi ne demişsek seçimden sonrada onu yapacağız." diye konuştu.

KAYNAK:TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER