Suruç'ta Salona Sığmayan Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve Suruç Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı işbirliğiyle bugün Suruç Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda 400 öğrenciye "Madde ile Mücadele ve Teknoloji Kullanımı" ile ilgili seminer düzenlendi.

Suruç'ta Salona Sığmayan Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve Suruç Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı işbirliğiyle bugün Suruç Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda 400 öğrenciye "Madde ile Mücadele ve Teknoloji Kullanımı" ile ilgili seminer düzenlendi. Semineri; Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve Yeşilay Formatör  Mehmet Tabak verdiler.

AGDMGV Suruç İlçe Başkanlığı Ramazan Güner, gençlere verdiği ehemmiyeti anlatarak işbirliğinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan'a, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik'e teşekkür etti.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Sayın Valimiz Abdullah Erin'e, İl Müftümüz İhsan Açık'a ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan'a  teşekkür ederek işbirliğinde yaptığı çalışmaları anlattı. Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu, gençleri çok önemsediğini söyleyen Çelik, bu manada gençlerin çok dikkatli ve uyanık olmalarını istedi.

Çelik programda, Sayın Valimiz Abdullah Erin'in, İl Müftümüz İhsan Açık'ın ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan'ın selâmlarını salondakileri iletti. Programa Suruç Kaymakamı Özel Kalem Müdürü, İlçe Nüfus Müdürü, İlçe TUGVA Başkanlığı, Okul Müdürleri, Öğrenciler Veliler ve Öğretmenler katıldı. İl TBM Formatör Öğretmeni Mehmet Tabak, katılımcıları teknoloji kullanımı ile ilgili bilgilendirdi. Seminer oldukça ilgi topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER