Suruç'ta Ekmek Alan Vatandaş Hayatın Şokunu Yaşadı

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bir ekmek fabrikasından sabah kahvaltısı için ekmek alan Halil isimli vatandaş ekmeğin içinde kalem çıktığını iddia ederek hayatının şokunu yaşadı.

Suruç'ta Ekmek Alan Vatandaş Hayatın Şokunu Yaşadı

Whatsapp ihbar hattımıza gelen bu görüntü Şanlıurfa'da sosyal medyada birçok tepkiye neden oldu.Bunun yanı sıra birçok vatandaşlar fırın ve ekmek fabrikalarının daha sıkı denetlemesini istediler.

Durumu fark eden Halilisimli vatandaş şunları dile getirdi;

"Sabah kahvaltı edip işime gelecektim. Ekmeği kopardığımda sert bir cisim olduğunu fark ettim. Baktım kalem, ekmek yemeği bıraktım, kahvaltı etmeyi de bıraktım artık başka ne çıkacak diye, Biz ekmeği kolay kazanmıyoruz, ekmek parasına saatlerce çalışıyoruz.Bazen ekmeklerde. İpler çıkıyor, başka şeyler çıkıyor, onları göz önüne almadık ama, bu boğazımızı yırtabilirdi, midemize oturabilirdi,bunun için zabıta ekiplerinin fırınları ve somun fabrikalarını iyice denetlemesini istiyoruz.dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Suruç da cıkmış doğrudur s URFA merkez b evlerde kaç defa ekmek aldım çuval ipi cıktı ne denetimi kardeşim parandan alırsın ne yedigimizi bilmiyoruz b evlerdeki fırıncılar olmuş sana canavar

SIRADAKİ HABER