Kaymakam Çiftçi’den Bayram Mesajı

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi , Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Kaymakam Çiftçi’den Bayram Mesajı

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi , Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alimine, insanlığa huzur, barış getirmesi dileğinde bulunan Çiftçi mesajı şöyle : 
“Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayını geride bırakarak, birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, iyilik ve güzelliklerin paylaşıldığı, müstesna günlerden olan, bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın milletçe mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlarımız hiç şüphesiz ki; Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan, yoksulların, kimsesizlerin hatırlandığı , kırgınlıkların unutulduğu, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlendiği, millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği kutsal günlerdir.
Bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, eş, dost ve yakınlarımızla kaynaşarak, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, büyüklerimizi, gazilerimizi ve şehit yakınlarımızı ziyaret edip onlarla paylaşarak bu günleri daha da anlamlı kılalım. Birlik ve bütünlüğümüzü yarınlara taşımak için bu yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek nihai amacımız olmalıdır.
Bu bayramın hem milletimize, hem de acılar içinde kan ağlayan İslam coğrafyasına barış ve huzur getirmesini dileyerek; tüm islam aleminin Ülkemizin ve Suruç halkının Ramazan Bayramlarını kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi. 
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER