AK Vekil adayı Tosun Suruç kırsalında

Zaman zaman AK Parti Şanlıurfa Milletvekili MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız ile birlikte de seçim çalışmalarına katılan AK Vekil adayı İsmail Tosun Suruç’ta seçim gezilerini sürdürüyor.

AK Vekil adayı Tosun Suruç kırsalında

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine bağlıKüçük Ağacı, Büyük Ağacı ve Höyükyanı kırsal mahallelerini ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istiyor..AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri aday listesinin en genç 2 adayından biri olan İsmail Tosun, Suruç ilçesinde seçim çalışmalarınısürdürüyor. Her gittiği yerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek ilgili makamlara ileteceğini söyleyen ve seçilmesi halinde genç bir Vekil olarak Suruç’u ve Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını, enerjisini Şanlıurfa ve Suruç için elinden geleni esirgemeyeceğini söyledi.

AK Vekil adayı Tosun, oldukça genç olduğu için gittiği bazı kırsal mahallelerde (köylerde) hayretle, bazı yerlerde de sevinçle karşılandığını belirtti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun, gitti her yerde 24 Haziran günü hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, hemde Milletvekilleri için oy kullanılacağını belirterek, destek istediğini söylüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER