Yozgatlı’ya Son Şans

2018-2019 sezonunun ilk üç maçında 1 puan toplayarak düşme potasına inen 3. Lig temsilcimiz Karbel Karaköprü Belediyespor artık şeytanın bacağını kırmak istiyor.

Yozgatlı’ya Son Şans

Kırmızı siyahlılar, 22 Eylül Cumartesi günü 11 Nisan Stadyumu'nda 15.00'te Hatay temsilcisi Erzin Belediyespor takımını konuk edecek.Karbel Karaköprü Belediyespor'da camia Erzin maçını Teknik Direktör Mehmet Yozgatlı için son şans olarak görüyor. Olası bir puan kaybında Yozgatlı'nın konumu daha fazla sorgulanacak.

Taraftarlar, Kulübün imkanları zorlanarak kaliteli oyunculardan iyi bir ekibin oluşturulduğuna dikkat çekerek, 'Karbel Karaköprü Belediyespor ilk 3 haftada şampiyonluk hedefinden uzak bir görüntü çiziyor. Bir yerde yanlış yapılıyor. Mehmet Yozgatlı şeker gibi hoca ancak bu yetmiyor. Erzin maçında oluşan karamsar havayı dağıtacak bir oyun ve skor bekliyoruz takımdan...' ifadesini kullandılar.

Karbel Karaköprü Belediyesporlu yöneticiler de, oyuncuların dikkatini çekerek, 'Sizden sadece kendi performansını ortaya koymanızı ve formanızın hakkını sahaya yansıtmanızı bekliyoruz' mesajı verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete Karayel
Mete Karayel - 11 ay Önce

Umarım bu sene başarılı olurlar.

SIRADAKİ HABER