Yılmaz: “Ben Her Zaman Şanlıurfaspor’un Hizmetkariyim”

Şanlıurfaspor kalesinin yıllar önce koruyan ve takımın başarısı için gece gündüz demeden çalışan efsane kaleci Mutlu Yılmaz’dan dobra dobra açıklama geldi

Yılmaz: “Ben Her Zaman Şanlıurfaspor’un Hizmetkariyim”

Şanlıurfaspor kalesinin yıllar önce koruyan ve takımın başarısı için gece gündüz demeden çalışan efsane kaleci Mutlu Yılmaz’dan dobra dobra açıklama geldi. Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bizler her zaman Şanlıurfasporumuzun hizmetkârlarıyız” diyerek son noktayı koydu.

   Kendi Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada efsane kaleci Mutlu Yılmaz şu açıklamada bulundu, “Bizler her zaman Şanlıurfasporumuzun hizmetkarlarıyız. Bu zor süreçte görevdeyim. Urfasporumuzu yaşatmaya çalışıyorum, seversiniz sevmezsiniz Urfaspor yaşayacak elbirliğiyle yaşayacak uyan Urfam uyan ŞANLI şehrimizin ŞANLI takımını yaşatalım.

    Allah bu canı bana vermiş inşallah canımı Urfaspor için alır, ben Urfaspor’un yaşaması ve yıllar sonra yakaladığımız gençlik aşısını yaşatmak adına görevdeyim. Mülkü amirlerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızı duyarlı olmaları için çağrıda bulunuyorum.

Bu takımımızda 4 tane abi 16 tane gencimiz var amacım abilerimizin ve gençlerimizin yaşaması deplasman ve ulaşım sorunlarımız için mülkü amirlerimizi göreve davet ediyorum.

50 yıllık çınarımızı yok olmasına izin vermeyin. Şanlıurfasporumuzun kapanması söz konusu olsa bile şerefiyle hassasiyetiyle Onur'uyla kapansın. Ben Mutlu Yılmaz olarak bu gençliğe sahip çıkıyorsam mülkü amirlerimiz, Milletvekillerimiz ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın da sahip çıkması lazım.

   Ulu önder Atatürk'ümüzün bir sözü ile yazımı noktalayacağım, “Biz Her şeyi Gençliğe Bırakacağız. Geleceğin Ümidi, Işıklı Çiçekleri Onlardır. Bütün Ümidim Gençliktir”. Bu Urfalı gençliğe hizmet etmekte benim için bir şereftir. “dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal demir
kemal demir - 3 hafta Önce

Allah yolunu açık etsin bu yaptığın fedakarlığa karşı urfalılarında taşın altına elerini atması gerek hep birlikte başarmalıyız urfa sporu kurtarmalıyız budurumdan.haydi urfalılar hep birlikte elele verme günü.

SIRADAKİ HABER