Yavuz: Kahvaltıyı Peynir Ekmek İle Yapmak Zorunda Kalmıştık

Şampiyon takımın şampiyon Karaköprü Belediye spor’un Forvetçisi attığı kritik gollerle şampiyonluğa taşıyan Emre Yavuz bir açıklama yaparak herkese ayrı ayrı teşekkür etti. 

Yavuz: Kahvaltıyı Peynir Ekmek İle Yapmak Zorunda Kalmıştık

Şanlıurfa Karaköprü Belediye spor Forvetçisi Emre Yavuz, hedefi Sol kanattan  vurarak şampiyon oldukları bu yolda emeği geçenlere teşekkür etti.

Emre Yavuz şampiyonluk Heyecanını Urfanatik.com’a açıkladı.

Takıma ilk geldiğim gün isimlere tek tek bakıldığında şampiyon olması yüksek ihtimal olan bir takıma geldiğimi anlamıştım ama işler ilk 6 hafta yolunda gitmedi.Allah'a şükür ki karakterli ve kararlı bir toplulukmuşuz ki daha sonra 18 maçta sadece bir kere kaybettik.

özellikle belirtiyorum Maddi yokluktan dolayı değil ama Şehitkamil maçına çıkmadan önce kahvaltıyı peynir ekmek ile yapmak zorunda kalmıştık.Takım kaptanımız büyüğümüz İbrahim Ülüm maçtan önce bize sadece 'peynir ekmekle şampiyon olacağız' bunu düşünerek oynayın demişti.

Gaziantep'te soyunma odasında Şanlıurfa’mızın diğer takımı 11 nisanın son dakika golü gelmişti,ağlamayan bir kişi bile yoktu.Zaten ne inönü maçında ne de mardin maçında birdaha o kadar sevinemedik,çünkü o gün o soyunma odasında şampiyon olmuştuk

.Ömrüm boyunca unutmayacağım bu şampiyonluk için başta büyük taraftarımıza yani Şanlıurfa halkının tümüne,Belediye başkanımız Metin Baydilli'ye,klup başkanlarımız Mehmet Kudat ve Mithat Şaka'ya yöneticilerimize,Hocalarım Bedih Şahapoğlun'a Serhat gümüştaş'a ve Mehmet hocama ,klup çalışanlarımıza,altyapımıza ve bütün takım arkadaşlarıma minnettarım.Şanlıurfa bunu çoktan haketmişti...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER