Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası İstanbul’da Gerçekleşti

12-16 Eylül tarihleri arasında İstanbul/Pendik'te yapılan vücut geliştirme fitness şampiyonası ve Dünya milli takım seçmeleri büyük bir katılım ile gerçekleşti.

Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası İstanbul’da Gerçekleşti

    12-16 Eylül tarihleri arasında İstanbul/Pendik'te yapılan vücut geliştirme fitness şampiyonası ve Dünya milli takım seçmeleri büyük bir katılım ile gerçekleşti. Toplamda 633 sporcunun katıldığı şampiyonada birçok branşta yarışmalar yapıldı. Erkekler ve bayanlar Dünya Milli Takım seçmeleri için, Büyük Erkekler Fizik Şampiyonlar Şampiyonu 1071 Malazgirt Zaferi Kupası, Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonlar Şampiyonu 26 Ağustos Başkomutanlık Kupası, İstanbul Genç Erkekler Fizik Şampiyonlar Şampiyonu Tezer Türkmen Kupası, Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme Şampiyonlar Şampiyonu 30 Ağustos Zafer Kupası, Büyük Bayanlar Bikini Fitnes Şampiyonlar Şampiyonu Zeynep Everi Kupası gibi turnuvalarda yarıştı. Yarışan ve dereceye giren sporculara madalyaları ve ödülleri verildi. 4 gün süren organizasyonda dereceye giren sporcular ülkemizi dünya şampiyonasında temsil edecek. Spor şölenine Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Hasan Aydın, Başkan Vekili Kaya Bilge ve Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Vekili Sait Akdağ’da katıldı.

‘Yarışmaları daha nezih yerlerde yapmak için elimizden geleni yapıyoruz’

    Vücut geliştirme fitness şampiyonası ve Dünya milli takım seçmeleri ile ilgili düşüncelerini aktaran Genel başkan yardımcısı Hasan AYDIN ve başkan Vekili Kaya BİLGE sporcuların en güzel ve en nezih ortamda yarışmalarını yapmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz bunda kimsenin şüphesi olmasın. Buradan seçilecek sporcular milli takım dünya şampiyonasında Türkiye'yi temsil etme hakkını kazanacaktır. Şimdiden bütün sporcu kardeşlerimize başarılar diliyoruz hepsini kutluyoruz. Yarışan sporcularımıza kazasız belasız bir yarışma diliyoruz. Ayrıca bu yarışmada başta yönetim kurulu arkadaşlarıma, Teknik kurulu üyelerine, merkez hakem kurulumuza, organizasyon görevlilerine ve büro çalışanlarına teşekkür ederiz diyerek sözlerini tamamladılar.

Dereceye giren sporcularımız bizleri milli takımda temsil edecek’

   12-16 Eylül tarihleri arasında İstanbul/Pendik'te yapılan vücut geliştirme fitness şampiyonası ve Dünya milli takım seçmeleri ile ilgili Urfanatik Gazetemize duygu ve düşüncelerini aktaran Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Vekili Sait Akdağ, öncelikle böylesi bir organizasyonda kendilerini destekleyen ve her zaman kendileri ve sporcularının yanında olan Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Genel Başkanı Niyazi Kurt’a teşekkür etti. 12-16 Eylül tarihleri arasında yapılan ve ülkemizin spor anlamında çok önem arz ettiği organizasyonlardan olan vücut geliştirme fitness şampiyonası ve Dünya milli takım seçmeleri büyük bir katılım ile gerçekleşti. Burada birçok branşta 633 sporcumuz yarıştı ve dereceye giren sporcularımız en büyük gururumuz olan milli takımda bizleri temsil edecekler. Ben buradan başta dereceye giren sporcularımız olmak üzere herkese çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Böylesi güzide bir ortamda her koşulu bizlere sağlayan ve genel başkanımız Niyazi Beye çok çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER