Viranşehirspor Türkiye Şampiyonasına Veda Etti

Şanlıurfa’yı U-15 Türkiye şampiyonasında temsil eden Viranşehirspor 2 kademe maçında Mersinspor’a 3-2 mağlup olarak elendi.

Viranşehirspor Türkiye Şampiyonasına Veda Etti

Viranşehirspor maalesef elendi. Türkiye U-15 Gençleri liginde Şanlıurfa’yı temsil eden Viranşehirspor şansız bir şekilde elendi. Elazığ’da oynanan grup maçlarında namağlup ve kalesinde gol görmeden grup şampiyonu olan Viranşehirspor adını 2. Kademe müsabakalarına yazdırmıştı.

 Türkiye’de ilk 20 takım arasına adını yazdıran Viranşehirspor Malatya’da 2. Kademe maçlarına çıktı.

2. Kademe maçında Mersinspor karşısında başarılı bir oyun sergileyen Viranşehirspor yaptığı kişisel hatalarla maçı 3-2 kaybetti. Viranşehirspor kaptanı İbrahim Aksu’nun attığı 2 golle elemelere yetmedi.

Viranşehirspor Kulüp Başkanı İsmail Aksu Türkiye gençler liginde Şanlıurfa’yı temsil eden ve şansız bir şekilde maçlara veda eden futbolcuları kutladı. Türkiye’de 20 takım arasında arasına girerek büyük iş başardık. Viranşehir tanıtımında büyük sağladıklarını söyleyen Aksu, “2. Kademe müsabakasında Mersinspor’a 3-2 mağlup olarak maalesef elendik.

Her şeye rağmen mükemmel maçlar oynadık Elazığ’da gol yemeden bölge şampiyonu olduk. Bizlere destek veren herkese teşekkür ederim. “dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER