Viranşehirspor Eli Boş Göndereceğiz

Geçen Hafta Ligin Lideri Edesaa 7 Yıldızla 1-0 önde Götürdüğümüz Maçı ne Yazıkki son dakikada yediğimiz golle 1-1 tamamladık.

Viranşehirspor Eli Boş Göndereceğiz

Geçen Hafta Ligin Lideri Edesaa 7 Yıldızla 1-0 önde Götürdüğümüz Maçı ne Yazıkki son dakikada yediğimiz golle 1-1 tamamladık. Takım olarak çok üzgün bir hafta yaşadık ancak bunu yarınki Viranşehirspor maçında telefi ederek tekrar moral bulmak istiyoruz. Hiç kimse sahaya kayıp etmek için çıkmaz bizde bu doğrultuda lig hazırlıklarımızı sürdürüyoruz ben takımıma inanıyor ve güveniyorum...
Değişim yaşayacağız
Sezon başlamadan önce yaptığım açıklamalarda şu ifadeleri kullanmıştım BAĞLARBAŞI KAHRAMANSPOR Kulübü olarak hem saha içinde hem saha dışında birçok değişim yaşayacağız Düşündüğümüz ve arzu ettiğimiz bir Bağlarbaşı Kahramanspor izleyeceğiz. Herkesin hafızasında ki b.başı kahramanspor tekrar canlanacak. Biz o esintiyi tekrar hayata geçirmek adına elimizden geleni yapacağız. Kolay olmayacağını herkes biliyor. Bizim bir hedefimiz var. Hedefe ulaşmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Bizimle oynayacak takımların konsantrasyonu daha fazla olacaktır çünkü bizim adımız Bağlarbaşı Kahramanspor bugün viranşehirspor maçımız şutim sahasında 15:00'da başlayacaktır. Hem iyi bir skorla hem de güzel bir oyunla sahadan ayrılmak istiyoruz. Bu yürekli çocuklar bunu başarabilecek güçteler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER