Viranşehirspor Elazığ’da Bölge Şampiyonu Oldu

Şanlıurfa’yı Tükiye şampiyonasında temsil eden ve Elazığ’da oynanan maçlarda hiç kaybetmeyen Viranşehirspor final maçında Muşspor’u 16-0 mağlup ederek gruptan lider olarak çıkıp bölge şampiyonu oldu

Viranşehirspor Elazığ’da Bölge Şampiyonu Oldu

Şanlıurfa’yı Tükiye şampiyonasında temsil eden ve Elazığ’da oynanan maçlarda hiç kaybetmeyen Viranşehirspor final maçında Muşspor’u 16-0 mağlup ederek gruptan lider olarak çıkıp bölge şampiyonu oldu

Elazığ’da oynanan U-15 gençler ligi Türkiye şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil eden Viranşehirspor ilk maçta Diyarbakır İl birincisi Kayapınar Belediyespor’u 2-0 mağlup ettikten sonra oynadığı ikinci maçında bu kez il birincisi Kızıltepe Belediyespor’u aynı skorla 2-0 mağlup ederek adını finale yazdıran takım oldu.

Final maçında Muşspor karşısında adeta gol yağdırdı. Muşspor karşısında üstün bir futbol sergileyen Viranşehirspor maçı 16-0 kazanarak adını bir üst tura yazdırıp gol yemeden bölge şampiyonu oldu

Elazığ’da oynanan Türkiye U-15 gençleri ligi şampiyonasında gençleri yalnız bırakmayan Viranşehir Kaymakamlık tarafından Belediye Başkan yardımcılığına atanan Arslan Çiftçi maçı izleyerek takıma destek verdi.

Viranşehirspor Kulüp Başkanı İsmail Aksu önce Kayapınar Belediyespor’u ve ardından Kızıltepe Belediyespor’u aynı skorla 2-0 mağlup ederek finale çıkmasında büyük çaba sarf eden futbolcularını kutladı. Final maçında Muşspor karşısında gol yağdıran Viranşehirspor maçı 16-0 kazanarak bir üst tura çıkmanın sevincini yaşatan herkese sonsuz teşekkür ettiğini söyledi.

Aksu, “Elazığa kadar gelip bizimle beraber maç seyreden değerli başkanımız Arslan Çiftçi’ye teşekkür ediyorum. Bizde galibiyeti kendisine ve tüm taraftarlarımıza armağan olsun. Ayrıca final maçında Muşspor karşısında maça damgamızı vurduk. Futbolcuların maç boyunca görevlerini başarı bir şekilde yerine getirerek maçı 16-0 kazanmasını bildik. Alınan bu galibiyeti yine bizlere destek veren bütün Viranşehir halkına armağan olsun” dedi.

Elazığ’da oynanan U-15 Türkiye Şampiyonasında Viranşehir oynadığı 3 maçı da kazanarak ölge şampiyonu oldu. İlk maçta Kayapınar Belediyspor’u 2-0 ardından Kızıltepe Belediyespor’u aynı skorla 2-0 mağlup eden Viranşehirspor finale çıktı.

Final maçında Muşspor’u 16-0 mağlup ederek gol yemeden bölge şampiyonu oldu. Elazığ’da oynanan 3 maçta 9 gol atan Viranşehirspor gol makinesi İbrahim gol kralı oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER