Viranşehir Şöhretleri Karçelik Masterlere Karşı

Viranşehirspor şöhretlilerine ve emektarları olan futbolcular Cumartesi günü şampiyon Karçelik Masterler takımıyla dostluk maçı yapacak

Viranşehir Şöhretleri Karçelik Masterlere Karşı

Viranşehirspor şöhretlilerine ve emektarları olan futbolcular Cumartesi günü şampiyon Karçelik Masterler takımıyla dostluk maçı yapacak.

Şanlıurfa’yı Akdeniz grubunda temsil eden ve ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Karçelik Masterler takımı bu kez il ve ilçelerden dostluk maçı yapmak için teklifler almaya başladı.

Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş’ın girişimleriyle “Gönül Köprüsü” adı verilen dev bir projeye imza atarak ilkini Diyarbakır Asur Masterler takımıyla oynadıkları dostluk maçıyla gerçekleştirildi.

Diyarbakır Asur Masterler takımıyla oynadıkları dostluk maçından sonra Karçelik Masterler takım bu kez Viranşehirspor şöhretlileriyle dostluk maçı oynayacak.

Viranşehirspor Kulüp Başkanı İsmail Aksu’nun girişimleriyle gerçekleşecek olan dostluk müsabakası Cumartesi günü Viranşehir Yeni sahasında saat : 16.00’da başlayacak.

Viranşehirspor Kulüp Başkanı İsmail Aksu’nun girişimleriyle Karçelik Masterler takımı karşısında Viranşehir Şöhretli takımı şu kadroyla mücadele edecek.

Viranşehirspor Şöhretli takım kadrosu şöyle : Şehmus Çiçekli, Mustafa Keskinli, Fikret Ektiren, Fahri Baydar, Muzaffer Aynalı, Cuma Akbaş, Nezir Ertem, Remzi Akmeşe, Abdullah Çiçek, Hasan Özkara, Mahmut Ekinci, Cuma Özaslan, Ali Savaş, Mustafa Karkar, İbrahim Divanlı, Aydın Duva, Garip Çolbay, Hamit Eren, Sinan Eren, Mustafa Çapanak, Faysal Turan, Orhan Akmeşe, Memo Kanar, Ali Elbeni, Mustafa Yıldız, Enver Yolcu, Niyazi Direk, Ahmet Direk, Nasip Tan, İsmail Aksu, Seyfettin Çelik, İbrahim Kahraman, Mahmut Gülsaloğlu, Nurettin Karakış, Kutbettin Sancak, Serhat Özkan, Mehmet Kaplan, Mustafa Çetin, Ferit Çıtak, İbrahim Özer

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER