Vali Güvenç Yeni Tesisleri Gezdi...

     Hafta sonu eski tesislerden GAP Vadisine taşınan Şanlıurfaspor kulübünü yeni yerinde ziyaret eden Vali Güvenç, eksiklikleri yerinde tespit ederek giderilmesi için talimat verdi    Kendisini karşılayan İl Özel idaresi Genel sekreteri ve Şanlıurfasp

Vali Güvenç Yeni Tesisleri Gezdi...

     Hafta sonu eski tesislerden GAP Vadisine taşınan Şanlıurfaspor kulübünü yeni yerinde ziyaret eden Vali Güvenç, eksiklikleri yerinde tespit ederek giderilmesi için talimat verdi

   Kendisini karşılayan İl Özel idaresi Genel sekreteri ve Şanlıurfaspor başkan vekili Uğur Büyükhatipoğlu’ndan çalışmalar ile ilgili bilgi alan Güvenç, bir an önce eksikliklerin giderilmesini ve tesislerin tamamen faaliyete girmesini istedi.


 

 Büyükhatipoğlu’nun yanı sıra İl Genel Meclis başkanı ve Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu Mustafa Yavuz, Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu İbrahim Güllüoğlu, Kulüp idare amiri Vedat Bucak, İdari işler sorumlusu Ömer Eyyüpoğlu, Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyeleri Müslüm Yanmaz, Mehmet Kaya ve Tesisleri bitiren Müteahhit Sedat Sağır’da Vali Güvenç’i karşılayanlar arasında yer aldı.

   Tesisleri çok beğendiğini ifade eden Vali Güvenç, yeni tesislerin çok güzel olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

  Yaklaşık 2 saat tesisleri gezen ve bilgi alan Vali Güvenç, tesislerden ayrılırken, Şanlıurfaspor yönetiminden hatıra fotoğrafı çektirdi. İl Özel İdaresi Genel sekreteri ve Şanlıurfaspor başkan vekili Uğur Büyükhatipoğlu ise tesislerde kalarak eksikliklerin giderilmesi için çalışmalara başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER