Uyanışspor 63 Gücü Eminspor’u Gözüne Kestirdi

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme takımlarından ve geçtiğimiz ligin oynadığı ligin ilk maçında Suruç Pirsus takımın 7-0 mağlup eden Uyanışspor bu hafta oynayacağı 63 Gücü Eminspor’u gözüne kestirdi.

Uyanışspor 63 Gücü Eminspor’u Gözüne Kestirdi

    Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme takımlarından ve geçtiğimiz ligin oynadığı ligin ilk maçında Suruç Pirsus takımın 7-0 mağlup eden Uyanışspor bu hafta oynayacağı 63 Gücü Eminspor’u gözüne kestirdi.

    1950 yılında H. Ahmet Çalışkan’ın kurduğu ve 1969 yılında kapanan Uyanışspor yaklaşık 49 yıl sonra başarılı Hocalarımızdan İsmail Buz’un önderliğinde tekrar uyanan Uyanışspor bayrağını en yüksek yerlere taşımak için adeta kenetlendiler.

Kadrosunda yıldız futbolcuların yer aldığı Uyanışspor sezona adeta gol olup yağdı. Geçtiğimiz hafta Pazar günü Yenice 1 nolu sahada Suruç Pirsus takımını konu eden Uyanışspor büyük kaptan Bülent Zorba ve 11 aslanların gayretleriyle maçı 7-1 kazanarak rakiplere gözdağı verdi.

Şanlıurfa Uyanışspor’u bu günlere getiren ve gençler verdiği desteklerle futbola büyük katkı sağlayan Urfa’nın gol makinesi İsmail Buz, geçtiğimiz hafta Pirsus karşında alınan faklı galibiyetten dolayı futbolcularına kutlarken, aynı başarıyı bu hafta oynayacakları 63 Gücü Eminspor maçına da beklediklerini söyleyerek, futbolcularına başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER