Urfaspor'u Bu Hale Getirenlere Yazıklar Olsun

Şanlıurfaspor Kulübü, maddi imkansızlıklar nedeniyle yarın Hekimoğlu Trabzon maçına çıkamayacağını açıkladı. Karadeniz ekibi bu duyurudan sonra rakibinin tüm masraflarını karşılayacağını bildirdi. Ancak daha sonra Urfaspor yönetimi maddi sorunları aştığını müjdeledi.

Urfaspor'u  Bu Hale Getirenlere Yazıklar Olsun

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta yarın Hekimoğlu Trabzon ile Şanlıurfaspor arasında oynanacak mücadele öncesi büyük bir fair play hareketine imza atıldı. Yarın Trabzon’da oynanacak olan mücadele öncesi Şanlıurfaspor, maddi imkansızlıklar nedeniyle karşılaşmaya gelemeyeceğini açıkladı. Bunun üzerine Hekimoğlu Trabzon Yönetim Kurulu, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Şanlıurfaspor’un bütün masraflarını karşılamak istediğini bildirdi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kardeş kulüplerimizden Şanlıurfaspor, maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon’a gelemeyeceklerini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bizler Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu olarak, Şanlıurfaspor’un bütün masraflarını karşılamak ve onları şehrimizde en iyi şekilde ağırlamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Şanlıurfaspor: “Yönetimimiz tüm masrafları karşıladı”

Bu açıklama sonrası Şanlıurfaspor Kulübü, maddi imkansızlıkları aştığını belirterek, “Kardeş şehir Trabzon'un güzide kulübü Hekimoğlu Trabzon'un deplasman masraflarımızı karşılamaları ile ilgili ince ve nazik düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, masraflarımızın yönetim kurulumuz tarafından karşılandığını kamuoyuna belirmek isteriz” açıklamasını yaptı.

Maddi pürüzleri aşan Şanlıurfaspor’un otel rezervasyonlarını yaptığı ve takım otobüsüyle Trabzon'a gelerek maça çıkacakları öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 19:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut keşküş
Mahmut keşküş - 2 hafta Önce

Tefeciler gelirse olacağı budur

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Urfa için ölürüm Urfa için biterim diyen çookk değerli büyüklerimiz bu haberi görmüyorlar herhalde. Urfalının urfa'ya faydası yok Trabzonlular imdadımıza koşuyor. YAZIKLAR OLSUNN..

Fırıncı mami
Fırıncı mami - 2 hafta Önce

"gidilemeyecektir" Türkçede böyle bir kelime yok. Urfaspor un haline bakin. Ne Hallere düşmüş

SIRADAKİ HABER