Urfaspor’a Kötü Haber!

Sezon başında takımın başına gelen Teknik Direktör Mustafa Kemal Kılıç, ilk yarının bitimine 4 hafta kala Kulübümüzle yollarını ayırmış, sonrasında alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek, Şanlıurfaspor'u TFF'ye şikayet etmişti. Yaşanan süreç tamamlandı, Tahkim Kurulu 400 bin liralık alacağın en yüksek faiz oranıyla ödenmesini hükme bağlandı.

Urfaspor’a Kötü Haber!

İşte o karar

''Teknik adam Mustafa Kemal Kılıç'ın Şanlıurfa Spor Kulübü Derneği ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 21.02.2019 tarih ve E.2018/718 (Birleşen dava 2019/9 E.) - K.2019/80 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Davacının, itirazının kabulü ile UÇK kararının birleşen dava bakımından (alacağa uygulanan faiz yönünden) düzeltilerek; davacının talebinin kabulü ile 400.000,00 TL'nin 05.01.2019 tarihinden itibaren fiili ödeme gününe kadar işleyecek bankalarca mevduata uygulanan en yüksek faiz ile birlikte davalı kulüpten alınarak davacıya ödenmesine Kararın diğer kısımlarının onanmasına, oyçokluğu ile karar verilmiştir''

Tahkim Kurulu, 11 Nisan 2019 tarihinde de Şanlıurfaspor'un Mehmet Albayrak'la olan anlaşmazlığını ele almış, futbolcu alacağının 489.122,00 TL olarak düzeltilmesine karar vermişti.

PFDK'DAN 5 BİN LİRA CEZA

Bir başka ceza Tokatspor maçında özel güvenlik görevlisi olmamasından geldi. PFDK'dan alınan kararda, ''ŞANLIURFASPOR Kulübü'nün, 21.04.2019 tarihinde oynanan ŞANLIURFASPOR - TOKATSPOR A.Ş. TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, müsabakada özel güvenlik görevlisi görevlendirmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir'' denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 ay Önce

Müstahak bu şehir haketmiyor çünkü ancak birbirilerine gücü yeter

Ahmet
Ahmet - 3 ay Önce

Aynı tas aynı darak

İzmir
İzmir - 3 ay Önce

Satacak maçta kalmadı

SIRADAKİ HABER