Urfaspor transferlerindeki kilit isim...

Şanlıurfaspor transferlerine tüm hızıyla devam ediyor. Sarı yeşillilerin transfer çalışmaların da tüm kilit noktaları o isim açıyor.

Urfaspor transferlerindeki kilit isim...

Yapılan kongrede yöneticilik teklif edilen İş Adamı ve Sinema Oyuncusu Ahmet Özyavuz yedek üyeliği isteyerek takıma bu şekilde destek vereceğini ifade etmiş ve yönetimin yedek listesine girmişti.

Bir dönem Fenerbahçe’de de yöneticilik yapan Ahmet Özyavuz transferleri ve görüşmeleri koordine eden isim olduğu öğrenildi. İlk olarak Başkan Mehmet Ekinci’yi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüren Özyavuz’un transferlerde kilit rol oynadığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 3 yıl Önce

ya bırakın milleti şişirmeyi para vermemek için yedek olmuş siz nasıl yazmışsınız

Hüseyin yilmaz
Hüseyin yilmaz - 3 yıl Önce

Boş boş ismarlama haber yapmayın ne yani bu isim olmasa olmayacak mı?

Urfasporlu
Urfasporlu - 3 yıl Önce

Öncelikle Ahmet Özyavuzu Sosyal Meydan takip Ettiğim Kadarıyla Çok Dürüst Oyunculuk yapısı ve Şanlıurfamıza Tanıtım Açısından Çok Faydası Olduğunu Gördüm. Kaldıki Ahmet Özyavuz Yönetimde Olsada Olmsada Hep urfasporun yanında olmuştur her maça gelmştir buradan Yorum atanlar yok parsı yokmuş anlamıyormuş diyorlar. Şimdiye kadar Parası olup gelenler ne yaptı acaba sizlere soruyorum takımı bir ton borç ile bıraktı. kimi insanlar parasız çok işler yaptığını görmüşümdür kaldıki para verip vermediğini nerden biliyorsunuz hemen insanlara kulp takmaya başladınız . ahmet Özyavuz maddi manevi olarak Şanlıurfaspora hizmet ediyor kimseye ihtiyacı yok parasal açıdanda gayet iyi durumda şimdiye kadar paralılar yapamadı madem siz parasız diyorsunuz birazda parasızlar uğraşsın unutmayın el elden herzaman üstündür bilip bilmeden insanları karalamayın maça bile gelmeyen insanlar neyin yorumunu yazıyor burada ayıp ayıp sonra derler neden urfadan birşey çıkmıyor sizler yüzünden çıkmıyor önce sen 1 tl ver

Pir
Pir - 3 yıl Önce

Yaw Allah için yeter yaw insanları kotulemekten başka birşey yapmıyorsunuz ayıp size 5 10 tl bilet parası veriyorsunuz gelip burada trilyonluk yorum atıyorsunuz bırakın adam her konuda yardımcı oluyor nie böyle kırıcı yorum yapıyorsunuz zorunuuza gidiyorsa okumayin arkadaş . Ahmet özyavuza başarılar insanlar boş konusmayi sever inşAllah takım başarılı ve bu insanlarin hepsi mahçup kalır. Bilemeyenler faceye ahmet Özyavuz yazsın baksiin nedir ne değildir insan artırmadan yorum atıp milleti kotulemeyin

SIRADAKİ HABER