14 Eylül 2017 Perşembe 08:46
Urfaspor Kupa’da Pazarspor’a Karşı

Ligde aldığı başarılı sonuçları Ziraat Türkiye Kupasında sürdürmek isteyen Şanlıurfaspor 19 Eylül 2017 Salı günü 3. Tur maçını Pazarspor ile Mardin’de karşılaşacak.

Ziraat Türkiye kupasına 3. Turda katılan 2. Lig Beyaz grup ekiplerinden Şanlıurfaspor bu hafta ligde oynayacağı Altay maçından sonra kupa maçına kenetlenecek.

Türkiye  Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur mücadelelerinin programı şu şekilde:

19 EYLÜL SALI

13.00 Tokatspor -  Kahramanmaraşspor (Tokat  Gaziosmanpaşa)

13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor ( Mahmutbey)

13.45  Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Diyarbekirspor -  İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)

15.30 SBS İnşaat  Kırklarelispor -  Niğde Belediyespor ( Kırklareli Atatürk)

15.30  Menemen Belediyespor -  Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.30 Bandırmaspor -  Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir  Gaziantep (Bodrum İlçe)

16.00 Van  Büyükşehir Belediyespor -  Kayserispor (Van Atatürk Şehir)

17.00  Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk)

19.00 Boluspor -  Sinopspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor ( Akdeniz Üniversitesi)

19.00  Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 EYLÜL ÇARŞAMBA

13.00  İnegölspor - Evkur  Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor -  Gümüşhanespor ( Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30  Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir)

15.00  Sancaktepe Belediyespor -  Elazığspor (Maltepe  Hasan Polat)

15.00  Erzin Belediyespor -  Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)

15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı)

15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe)

15.00  Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi)

15.00  Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk)

15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül)

15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kocaeli Birlikspor -  Edirnespor ( Alparslan Türkeş)

16.00 Akın Çorap  Giresunspor -  Cizrespor (Giresun Atatürk)

17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi  Erzurumspor (İzmir Atatürk)

19.00  Adana Demirspor -  Bayrampaşa (Adana 5 Ocak  Fatih Terim)

19.00  Gaziantepspor - Tire 1922 ( Gaziantep)

19.00  Altınordu -  Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)

19.00 Bucaspor -  Pendikspor (Yeni Buca)

19.00  Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00  Samsunspor -  Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)

20.30  Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)

20.30 Bursaspor -  Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 EYLÜL PERŞEMBE

13.00 Anagold 24 Erzincanspor -  Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

15.00 Eyüpspor -  Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)

15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor ( Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Demir Grup Sivasspor - BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Afjet Afyonspor - MKE  Ankaragücü ( Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.30  Çaykur Rizespor - Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.