Urfaspor İçin Kritik Gün Pazartesi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Urfaspor yönetimi ve futbolcular Şanlıurfaspor için Pazartesi günü bir araya gelecekler.

Urfaspor İçin Kritik Gün Pazartesi!

TFF 2. Lig beyaz grupta mücadele veren ve maddi sıkıntılarla boğuşan Şanlıurfaspor maça çıkamama durumuna kadar geldi. Yaşanan bu sorun ve sıkıntılar üzerine Şanlıurfaspor yönetimi 13. Hafta Sarıyer maçına çıkmama kararı aldı. Alınan karar üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Urfaspor yönetimi ile iletişime geçip maça çıkmalarını istedi.

Başkan Beyazgül, Şanlıurfaspor yönetimi ve futbolcularla bir araya geleceğini sosyal medya hesabında duyuran Şanlıurfaspor şu ifadelere yer verdi; “Büyükşehir Başkanımız,Sn.Z.Abidin Beyazgül Şanlıurfaspor'u sahaya çıkması konusundaki girişimleri sonucu Sarıyer maçına çıkacaktır.Pazartesi Başkan Beyazgül Urfaspor yönetimi ve  Futbolcular  ile toplantı yapacaktır” dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 3 hafta Önce

bundan sonra urfa sporala bir araya gelse ne olcak destek yardım etseler ne olacak olan oldu ölen öldü urfa sizi ve bunları unutmayack kendi kendinizi kandırmayın ölmüş birinden geri gelmesini beklemek gibi bişey neymiş urfa sporla yönetimle bir araaya gelecek ölen nenem gerimi gelecekki boş reklamcılar reklamdan başka bişey yapdıkları yok

SIRADAKİ HABER