Urfapsor'a Başkanlardan Değil Aday Olanlardan Destek!

Şanlıurfaspor Kulübü'nün pazar günü deplasmana çıkacağı Hekimoğlu Trabzon maçına maddi imkansızlıklar yüzünden gidememesine Essum Saatçi Askan'dan tepki.

Urfapsor'a Başkanlardan Değil Aday Olanlardan Destek!

Şanlıurfaspor'un son zamanlarda yaşadığı maddi sıkıntılar maçlara çıkmayacak hale getirdi. Pazar günü deplasmanda oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçına maddi imkansızlıklar nedeniyle gidemeyeceğini duyurması üzerine Urfalılardan bürokratlara tepki geldi.

Urfa'yı temsil eden takımın bu kadar düşmesine belediye başkanlarının, milletvekillerinin seyirci kalmalarına tepki gösteren Urfalılar sosyal medya da paylaşımlarda bulundu.

31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı olan fakat seçimi kaybeden Eğitimci Essum Saatçi Aslan'da sessiz kalmadı.

Saatçi sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; '' Az önce aldığım bu bilgi beni çok üzdü. Şanlıurfaspor atkısı ile boy boy fotoğraflar çekip, ardından takımdan el çekerek, bizi elaleme rezil edenler utansın. Daha önce olduğu gibi her zaman Şanlıurfaspor'umuzun arkasındayız... Deplasman masraflarını karşılamaya hazırım'' ifadelerini kullandı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karakartal
Karakartal - 1 ay Önce

Hanımefendi sen önce sattırdığın otelin hesabını ver bulmuşsun bir dangalak Çetin diye bir dingil ye bakım nereye kadar kayınbaban şanmed hastanesinde vefat etti bir kişi vardı yanında sen nerdeydin o zaman

ali kemal
ali kemal - 1 ay Önce

ablam dur senden önce konuşması gerekenler var özellikle eski başkanlar ve değişmesi için kulis yapanlar

Selim
Selim - 1 ay Önce

Karakartal adamsan yiyorsa sende yap bakalım. Klavyeden atıp tutmak kolay

SIRADAKİ HABER