Urfa’nın patenci gençleri dertli 

Şanlıurfa’daki gençleri paten merakı saldı. Son günlerde hemen hemen çoğu kişinin gördüğü patenciler bu kez belediye yetkililerinden destek istedi.  

Urfa’nın patenci gençleri dertli 

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi’ndeki Topçu Meydanı’nda bir araya gelen paten kullanıcıları yetkililerden paten sürme alanı istediler. Şanlıurfa’da yaklaşık 150 patencinin bulunduğu ifade eden patenciler, yetkililerden paten yolu yapılmasını istedi.   


Şanlıurfa’da Paten için bir tek Topçu Meydanı’nın ve paten alanlarının çoğalması için çalışmalar başlattığını söyleyen ve ortak bir açıklamada bulunan patenci Ahmet Bayrakçı, Oğuzhan Tuna, Mahmut Erdoğan, İbrahim Bayrakçı, Munzur El Sayyam ve Ahmet Akdaşoğlu “Biz Patenciler olarak Şanlıurfa’da bizlerin çalışma yapacağımız alanların daha çoğalasını istiyoruz. Yapılan parklarda patencilere de yer ayrılması için yetkililerden bize yardımcı olmalarını istiyoruz. Şanlıurfa’da Paten sürme alanlarının bulunmadığı için bizde ana caddelere çıkarak sürüşlerimizi yapıyoruz. Ne kadar tehlikeli olduğunu biliyoruz. Yetkililer bu sesimizi duyarak bizlere gereken önemi vermesini diliyoruz. İlk kez sesimizi yetkililere duyuran Urfanatik Gazetesine sonsuz teşekkür ederiz” şeklinde konuştular. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
rococo
rococo - 2 yıl Önce

Millet sokakta yürüyemiyor, bunları paten yapmamaktan şikayetçi.Ne ala memlektet be!

Muhammed akif
Muhammed akif - 2 ay Önce

Şanlıurfarejgjog7eihhorvjrjgj4igfurhckbrvkdgrxgrigkhrxgruufrxhcrhjcrvfrugjgrkgrfhhfrfhrvkchrcn

SIRADAKİ HABER