Urfa’nın parlayan yıldızı 11 Nisanspor

Şanlıurfa’nın son yıllarda aldığı sonuçlar ve kurduğu kadro ile parlayan yıldızı olan 11 Nisanspor Süper amatör takımının yanı sıra diğer kategorilerde de başarılı sonuçlar alıyor.

Urfa’nın parlayan yıldızı 11 Nisanspor

Süper Amatör ligde mücadele eden 11 Nisanspor aldığı sonuçlarla taraftarlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Süper amatör takımın yanı sıra 11 Nisan’da U19, U15 ve U14 takımları da bulunuyor. Bu 3 takımda tıpkı Süper Amatör takımları gibi aldığı sonuçlarla sevenlerinin yüzünü güldürüyor.

Süper Amatör Ligde takımı çalıştıran İsmail Doğan ve ekibi aldığı sonuçlarla emin adımlarla BAL ligine doğru giderken, alt yapı sorumluları İsmail Yılmaz, Aziz Koyuncu ve Muhtar Mahmut adeta profesyonel bir takım çalıştırırcasına yeni yıldızlar yetiştiriyor.

11 Nisanspor’un U19 takımı son olarak oynadığı İdman Yurdu takımını 2-1 mağlup etti. U15 takımı DSİ Spor’u 3-1, U14 takımı ise Suruç Gençlikspor’u 4-3 mağlup etmeyi başardı. 11 Nisan Spor Kulübü’nün tek amacı Şanlıurfa’ya ikinci bir profesyonel takım oluşturarak Urfalı gençlerin önünü açmak.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER