Urfalı Kızların Gaziantep Zaferi

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında Gaziantep’te oynanan müsabakalarda Gaziantep’in 3 takımını 3-0 gibi skorlarla mağlup ederek adeta destan yazdı.

Urfalı Kızların Gaziantep Zaferi

Yıllardır maddi imkânsızlıklara rağmen Türkiye Kadınlar 3. Liginde Şanlıurfa’yı temsil eden Gençlikspor Bayan futbol takımı bir başarıya daha imza attı. Türkiye Kadınlar 3. Ligi 9 grupta şampiyonluk mücadelesi veren Gençlikspor zirvedeki yerini koruyarak Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında Gaziantep’in 3 takımını mağlup ederek şampiyon oldu.

Gaziantep’te oynanan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında Şanlıurfa Gençlikspor Şahinbey Stadyumunda oynadığı 3 maçı da kazanarak namağlup grup şampiyonu olarak destan yazdı.

Şanlıurfa Gençlikspor Kulüp Başkanı Mustafa Abak, Ligde olduğu gibi Gaziantep’te oynanan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında oynadığımız 3 maçı 3-0 gibi skorlarla geçerek kalemizde gol görmediklerini söyledi.

Abak, “Bizler Gençlikspor bayan futbol takımı ailesi olarak tek amacımız kızlarımızı spora kazandırarak Şanlıurfa’nın adını zirveye taşımaktır. Maddi imkansızlıklara rağmen yine çıktığımız yoldan geri dönemeyerek, hedefe doğru ilerliyoruz.

Gaziantep ilinde oynanan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında Gaziantep’in 3 takımını 3-0’lık skorlarla mağlup ederek grup şampiyonu olduk. Bizlere bu başarıyı sağlayan kızlarımıza ve bu şampiyonada bizlere destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’e teşekkür ederim. Dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER