Urfalı Hakem PTT 1.lig’de Görev Alacak

Şanlıurfa Klasman hakemlerinden Erhan Kutlu bu hafta PTT 1.Lig oynanacak Adanaspor-Giresunspor müsabakasında görev alacak.

Urfalı Hakem PTT 1.lig’de Görev Alacak

  Şanlıurfa’nın sportif alanda kötü gittiği bu günlerde sevindirici haber hakemlik alanında geldi. Özellikle şehrin en büyük marka değeri olan Şanlıurfaspor’un 2.ligde şampiyonluk mücadelesi vermesine rağmen son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle birlikte sıkıntılı bir sürece giren ve şampiyonluk potasından uzaklaşan Şanlıurfaspor’un üzüntüsü şehirde yaşanırken, göğsümüzü kabartacak gelişmelerde yaşanmıyor değil. İlimizin  degerlerinden olan serdar tatlı hocamız yaklaşık 3 yıldır sürdürmüş olduğu MHK üyeliğinde şanlıurfalı hakemleri hep en üst seviyelere taşımak için var gücüyle uğraştı serdar tatlı bu ilin en iyi şekilde temsil edilmesini isteyerek bu uğurda bu yıl B klasman hakemliğine yükseltmiş olduğu erhan kutlu bu ili ve şanlıurfa hakemliğini tekrardan üst liglerde adının söylenmesi için var gücüyle mücadele ediyorlar bu bağlamda  klasman hakemlerimizden Erhan Kutlu Bu hafta Süper Lig Hakemi Bahattin Şimşeğin yöneteceği Spor Toto PTT 1.Lig’de karşılaşması olan Adanaspor ve Giresunspor müsabakasında 4’ncü hakem olarak görev alacak. Yaşanan bu gelişme Urfa’daki spor camiasında büyük sevinçle karşılanırken, çoğu vatandaş ise neden yeni Serdar Tatlı’lar çıkmasın diyerek hakem Erhan Kutlu’ya destek verdi. 


‘İlimiz için büyük bir gurur tablodur’
Konuyla alakalı olarak Şanlıurfa Hakemler Derneğinden de bir destek açıklaması geldi. Dernek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Urfa’m gözümüz aydın ilimizde sportif alanlarda kötü gittiğimiz bugünlerde Şanlıurfasporumuzun sıkıntı yaşadığı günlerde ilimiz klasman hakemlerinden Erhan Kutlu hocamız Süper Lig Hakemi Bahattin Şimşeğin yöneteceği Spor Toto PTT 1.lig Adanaspor ve Giresunspor müsabakasında 4’ncü hakem olarak görev yapacak. İlimiz için gurur tablosu olan hakem kardeşimize başarılar dileriz. Serdar Tatlıdan sonra ilimizin üst liglerde hakem olarak temsil edilmediği günleri geçip şimdi bu liglerde Erhan kutlu hocamızın temsil edecek olması Urfa’yı ve hakemlik camiası adına sevindirici oldu. Sevgili Erhan hocamıza bu yolda üstün başarı dileriz il olarak bu hakem kardeşimizin arkasında durarak ilimizin adını her yerde söylenmesine yardımcı olalım.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER