Urfalı Gençler Ünlü Spor Adamlarıyla Buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Türk futbolunun önemli isimlerinin katılacağı ’Dünya’da ve Türkiye’de Futbol” paneli düzenledi.

Urfalı Gençler Ünlü Spor Adamlarıyla Buluştu

Şanlıurfalı gençler Ünlü Spor Adamlarıyla 2 Şubat tarihleri arasında saat 14.30’da Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda düzenlenen törenle buluştular. 

Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip illerinden Şanlıurfa’da, gençleri spora teşvik etmek amacıyla bir çok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi şimdi de Türk futbolunun önemli spor adamlarının katılımıyla ’Dünya’da ve Türkiye’de Futbol” paneli düzenledi.

1-2 Şubat tarihleri arasında saat 14.30’da Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda düzenlenecek olan panele, Milli Takım eski Teknik Direktörü Ersun Yanal, spor adamı ve yorumcu İbrahim Ülgen ve spor yazarı Murat Şahin Şahanoğlu gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.

Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda düzenlenen panele Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Milli Takım eski Teknik Direktörü Ersun Yanal, spor adamı ve yorumcu İbrahim Ülgen ve spor yazarı Murat Şahin Şahanoğlu, Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’ün yanı sıra Kulüp Başkanları ve futbolcular katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER