Urfalı Genç Futbolcu Yunus Emre İzol İstanbul'da Öldürüldü

Taksiye binmeye çalışan bir kadına şiddet uygulayan kişiyi durdurmaya çalışan İstanbul Yedikulespor'un lisanslı futbolcusu Yunus Emre İzol, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Urfalı Genç Futbolcu Yunus Emre İzol İstanbul'da Öldürüldü

İstanbul Yedikulespor'un lisanslı futbolcusu Şanlıurfa Siverekli Yunus Emre İzol, Moldova uyruklu E.D.'ye şiddet uygulayan Ayhan A.'yı durdurmak isterken bıçaklanarak öldürüldü. Kavgada 2 kişi  yaralanırken saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürülen Ayhan A., gözaltına alındı. 
Siverekli Futbolcu İstanbul’da Bıçaklanarak Öldürüldü

Olay, Yedikule İmrahor Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Şanlıurfa Siverekli Yunus Emre İzol ve arkadaşları sohbet ederken taksiye binmeye çalışan bir kadına bir erkeğin şiddet uyguladığını gördüler. Şiddet uygulanan kadını kurtarmak isteyen İzol ve arkadaşları ile kadını darp eden kişi arasında kavga çıktı. Kavga sırasında İzol, kalbine aldığı 2 bıçak darbesiyle hayatını kaybederken, Abdülhamit Akın ve Uğur Taşkın yaralandı. Kavga sırasında elinden yaralanan saldırgan tedavi için gittiği hastanede Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polisin yaptığı araştırmaya göre, alkollü olduğu ileri sürülen Ayhan A. İmrahor Caddesi'ndeki taksi durağının yanında bekliyordu. Yolun karşısında bekleyen Moldovalı E.D.'yle, telefonunu çaldığını söyleyerek tartıştı. E.D. bu suçlamayı reddederek taksiye binmeye çalıştı. Ayhan A., E.D.'yi darp etmeye başladı. Şanlıurfalı Yunus Emre İzol ve arkadaşları, Ayhan A.'ya, “Ayıptır karşındaki kadın, neden vuruyorsun" dedi.
Ayhan A. kadını darp etmeye devam edince, İstanbul Yedikulespor'un lisanslı futbolcusu Şanlıurfa Siverekli Yunus Emre İzol, arkadaşlarıyla birlikte kadını saldırıdan kurtarmak için müdahale etti. Bu sırada Ayhan A., yanında taşıdığı bıçağı çıkararak, İzol ve arkadaşlarına sapladı. 
 

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜSTAD
ÜSTAD - 2 yıl Önce

SİVEREKLİ OLMAK BÖYLE BİŞEY

SIRADAKİ HABER