TRT Kürdiye Çifte Ödül..

Merkezi Elazığ'da bulunan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHFC),bölgenin tanıtımına ve sporun gelişmesine sağladığı katkılardan dolayı TRT Kürdiye iki ödül birden verdi.

TRT Kürdiye Çifte Ödül..

TRT Kürdi Genel Koordinatörü Mustafa Ekici, kültürel ve sportif çalışmalara katkı sunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “bundan sonra da daha büyük şevkle bu hizmetlere devam edeceğiz" dedi.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da bölgeye olan katkılarından dolayı TRT Kürdiye teşekkür etti.

Alt Ligleri Yayınlayan Kanal İlgi Odağı

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'nin 32.kuruluş yıldönümü etkinliğinde TRT Kurdi'ye iki plaket takdim edildi.

Elazığ Belediyesi Kültür Park’ta gerçekleşen ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bürokratlar, sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin katıldığı etkinlikte TRT Kurdi Genel Koordinatörü Mustafa Ekici'ye bölgenin tanıtımına sağladığı katkılar nedeniyle Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti tarafından plaket verildi.

Bölgede sporun gelişmesine sağladığı katkılar nedeniyle TRT Kurdi'de yayınlanan 'Dema Futbole' (Futbol Zamanı) programına verilen plaket  ise Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti ikinci başkanı Ahmet Toprak tarafından  TRT Bölge Müdür Yardımcısı Barış Üzal'a takdim edildi.

2.Lig,3.Lig ve BAL Ligi maçlarını yayınlayarak sporseverlerin takdirini kazanan TRT Kurdi gecede ilgi odağı oldu.

Elazığ Valisinden Teşekkür

Ödüller nedeniyle Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ve yönetim kuruluna teşekkür eden TRT Kurdi Genel Koordinatörü Mustafa Ekici, kültürel ve sportif faaliyetler başta olmak üzere bölgenin tanıtımına ve gelişmesine katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da TRT Kurdi'nin önemli hizmetlere imza attığına dikkat çekerek bölge sporuna sağladığı katkılardan dolayı kanal yönetimine teşekkür etti.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER