Tarımspor maça öyle bir pankartla çıktı ki…

Şanlıurfa 1. Amatör ligi A grubunda mücadele eden Tarımspor maça öyle bir pankartla çıktı ki…

Tarımspor maça öyle bir pankartla çıktı ki…

Şanlıurfa Süper Amatör lig için mücadele eden Tarımspor bu hafta Karşıyaka’yı ağırladı. Tarımspor maç öncesi açtığı pankartla futbol severlerin akıllarına kazındı.

Futbolcular maça “ Hakemle Kazanacağımıza Şerefimizle Kaybederiz… Adalet İstiyoruz. Şanlıurfa Tarımspor Kulübü” yazılı pankart ile çıktı.

Takımdan yapılan açıklamada ise; “Maçlarımızda yapılan hakem hataları nedeniyle çok puan kaybettik. Bir farkındalık yaratmak için böyle bir şey yapma gereği duyduk. Umarız sesimizi duyurmuşuzdur” denildi. 

Tarımspor maça öyle bir pankartla çıktı ki…

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 11:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
vay futbol vay ne hale düştü
vay futbol vay ne hale düştü - 4 yıl Önce

4 hakem + gözlemci var demek yetersiz geliyor tarım spora peki federasyon var şikayet etme hakkı var. ama yok farkındalık yaratacaklar ya yazık. Kesinlikle disiplin kuruluna sevk edilip idarecilere ceza verilmesi gerek. Yarın başkası çıkar başka bişey yazar sonu gelmez bu işlerin idarecilerin spordan men edilmesi gerek böyle bir zihniyeti taşyanların

Hakem
Hakem - 4 yıl Önce

Siz Önce Kendinizi Bir Sorgulayın Ondan Sonra Hakemleri Yargılarsınız... İki Top Yapamayıp Hakemleri Eleştirmek İşin En Basit Yanıdır Tabi :)

Anterenör
Anterenör - 4 yıl Önce

BAKIS AÇINIZI DEĞIŞIN DERIM…

No name
No name - 4 yıl Önce

yusuf yaşar hakem diye geçinen şahıs biraz onurlu gururlu ol hakemliği bırak senin gibi insanlar spor camiyasını kirletiyor

Yasin Hoca
Yasin Hoca - 4 yıl Önce

Hakemin görevi: Kendi kararlarını keyfi şekilde uygulatmak ve maçların kaderini belirlemek değil, futbolculara yeteneklerini en iyi biçimde ortaya çıkartma fırsatı sunmaktır. Sporcular için olduğu gibi hakemler için de başarı yalnızca çalışmayla elde edilir.

Sporcu
Sporcu - 4 yıl Önce

1- Sizler nerden biliyorsunuz ki takımlar kendi içinde öz eleştirilerini yapmadığını.
2- Gözlerinizden şu at gözlüklerinizi çıkarın öyle eleştiri yapın ve eleştirilerede açık olun.
Nasıl sizler şimdi (iki pas yapamıyorlar) diye eleştire biliyorsanız, Futbolcu veya Takımlar da sizlere eleştiri yapacaklardır. Ayrıca iki pas yapamıyorlar diye "Hakem" arkadaşlarımız maçları katletmek zorunda mı? Bence Hayır.
Ayrıca açılan pankart sadece bir kulüb adına değil aksine tüm Kulübler için açılmıştır. Kusura da bakmayın bu 4 Hakem+ 1 Gözlemci işi değil zaten.
Açılan pankartta tüm takımlar için "ADALET" istiyoruz deniliyor. Bunu farklı yönlere çekmenin hiç anlamı yok.
Aynen 4 Hakem+ 1 Gözlemci, sanki tarım sporun lehine karar veriyor gibi yorum atmanın anlamı olmadığı gibi.
Bu ve benzeri zihniyetleri men edilmesi gerekmektedir.
Peki buna ne demeli acaba Gecen hafta kritik bir müsabakaya atanan "hakem" arkadaşımız herhalde çok iyi bir müsabaka yönetmiş olsa gerek ki bu hafta U-15 yaş kategorisine atanıyor.Herhalde buna da yapacağınız yorumlar olacaktır.
Evet hakem arkadaşlarımıza da hak veriyoruz, elbette hakemler de bu oyunun vazgeçilmez değerli bir parçasıdır.Hakem camiasında da çok önemli ve bir o kadar da çok değerli arkadaşlarimiz var. Gayemiz bu arkadaşlarını zor durumda bırakanlaradir.
(Yorumum da asla kişi veya kurumlara yönelik değildir lütfen kendi üzerinize almayin) TEŞEKKÜR EDERİM.

ishak kaleci
ishak kaleci - 4 yıl Önce

bazı arkadaşlar şikayet edin diyiyor kimi kime şikayet edelim tarım spor o pankartı niye açtı gidin bunu araştırın sonra yorum yazın hakemlere gelince saha ortasında düşüp sinir kırizi geçiren arkadaşı kırmızı kart dahi göstermeden oyundan atan bi takım taç kulanırken taçı kulandıgı gibi sakatlandı diye dışarı alınan oyuncuyu hemen içeri çagıran ve o oyuncunun topu alıp gol atmasını saglayan hakemlerimi savunuyorsunuz bunu kabullenin hakemler deplasmanda korkuyolar rakipler bize hakeme etmedikleri küfür kalmıyor ama nedense bunları bi hakem duymuyor ama merkezde oldumu yiyiyorsa sahada hapşur yada öksür hop kırmızı kar bu hakemlik degil bu para çoluk çocugunuzun bogazına giriyo adalet iç dış sahada da saglayamıyorsan rızkına haram getirme ...saygılar

SIRADAKİ HABER