banner54

Süper Amatör Kümede Kritik Hafta

Süper Amatör kümede İl Özel İdarespor ile Suruç Gençlikspor arasında oynanacak olan kritik maçın tarihi ve saati belli oldu. 

Şanlıurfa Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı Başkanlığında yapılan açıklamada bu hafta il ve ilçelerde 28 müsabaka oynanacağını bilirdi. Haftanın kritik müsabakasında Hilvanspor - Bozovagücüspor, Çamlıderepor – Keçespor, Reha Gençlikspor – Ceylanpınar Belediyespor ve İl Özel İdarespor – Suruç Gençlikspor arasında oynanacak.

18.01.2014 Cumartesi 13.30 Kelaynakspor - Suruç Belediyespor U-19 Ligi Birecik ilçe stadı

18.01.2014 Cumartesi 13.30 Siverek Belediyespor - V.Şehir Belediyespor U-19 Ligi Siverek ilçe stadı

18.01.2014 Cumartesi 13.30 C.Pınar Demir - V.Şehir Gap U-19 Ligi C.Pınar ilçe stadı

18.01.2014 Cumartesi 13.30 Hilvan spor - Bozova Gücüspor  Birinci amatör Hilvan ilçe stadı (Kritik maç)

18.01.2014 Cumartesi 11.00 Güven spor  Karaköprü Belediyespor U-15 Ligi Arena 1 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 12.30 Gençlik spor - Birecik Bld.  U-15 Ligi Arena 1 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 14.00 Urfa Gücü - Edessa 7 Yıldız U-15 Ligi Arena 1 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 10.30 Edessa 7 Yıldız - Anadolu Gençlik  U -17 Ligi Arena 2 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 12.00 Gençlerbirliği - Kendir spor  U -17 Ligi Arena 2 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 13.30 Genç Karakeçi Öz Karakeçi U -17 Ligi Arena 2 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 10.30 Bağmancı spor - İdmanyurdu  Birinci amatör Yenice  2 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 12.30 Çamlıderespor - Keçe spor Birinci amatör Yenice  2 nolu saha (Kritik maç)

18.01.2014 Cumartesi 14.30 Bağlarbaşıspor - Karşıyaka Birinci amatör  Yenice  2 nolu saha

18.01.2014 Cumartesi 12.30 Reha Gençlik - C.Pınar Bld  Birinci amatör  Yenice  1 nolu saha (Kritik maç)

19.01.2014  Pazar 10.30 Telekomspor -  İl Özelspor U -17 Ligi  Arena 1 nolu saha

19.01.2014 Pazar 12.00 C.Pınar Belediye - Urfa Gücü U -17 Ligi Arena 1 nolu saha

19.01.2014 Pazar 14.00 Güven spor - V.Şehir Belediyespor  Birinci amatör Arena 1 nolu saha

19.01.2014 Pazar 12.00 Reha  Gençlikspor - Yeni Halspor U -17 Ligi Arena  2 nolu saha

19.01.2014 Pazar 14.00 Ş.Urfaspor Gençlikspor -  G.Antep Fıstık spor  Bayanlar ligi Arena 2 nolu saha

19.01.2014 Pazar 10.00 Eyyüp spor - Anadolu Gençlik Birinci amatör Yenice  2 nolu saha

19.01.2014 Pazar 12.00 İl Özel İdare - Suruç Gençlik Süper amatör Yenice  2 nolu saha (Kritik maç)

19.01.2014 Pazar 14.00 Tarımspor - Kelaynak Süper amatör Yenice  2 nolu saha

19.01.2014 Pazar 11.30 Kendirspor - Yeni Harran Birinci amatör Yenice  1 nolu saha

19.01.2014 Pazar 13.30 11 Nisanspor - C.Pınar Demir   Birinci amatör  Yenice  1 nolu saha

19.01.2014 Pazar 13.30 Birecik Belediyespor – Akçakalespor U -19 Ligi  Birecik ilçe stadı

19.01.2014  Pazar 13.30 M.Kemal Lisesi - C.Pınar Tigem U -19 Ligi Siverek ilçe stadı

19.01.2014 Pazar 13.30 Suruç Belediyespor - V.Şehir Başak Süper amatör Suruç ilçe stadı

19.01.2014 Pazar  13.30 Karaköprü Belediyespor – Malatya İl Özel İdare Bal ligi Faruk çelik stadı (Aziz ATLI)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER