ŞUÇGADSPOR İlk İdmanını Yaptı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun işbirliğiyle düzenlemiş olan Belediye Başkanlığı kupası 35 Yaş üstü futbol turnuvası bu hafta başlayacak.

15 takımın katılımıyla 2 grup halinde oynanacak olan Belediye Başkanlığı Kupası 35 yaş üstü futbol turnuvasına katılan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) ilk idmanını 11 Nisan Stadyumun sentetik sahasında yaptı.

35 Yaş üstü A Grubunda yer alan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) ilk maçını Ceylanpınar Şahinspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Ceylanpınar Şahinspor hazırlıklarına düz koşu ile başlayan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) daha sonra kültür fizik hareketleriyle idman devam etti.

Çift kale maçıyla idmanını sürdüren Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) maçtan sonra takım kaptanı Arif Faraç futbolcu kardeşlerine baklava dopingi yaptı. Neşe içinde geçen idmanda ŞUÇGAD Spor rakibine göz dağı verdi.

11 Nisan Stadyumunda Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) yaptığı idmanda gerek personel olsun, gerekse güvenlik elemanları olsun gereken ilgi ve alakayı gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER